Де терміново відремонтувати Mercedes Vito, Sprinter

Де терміново відремонтувати Mercedes Vito, Sprinter. СТО Мак-авто bosch сервіс.

Багато власників автомобілів іноземних марок, таких як, наприклад Mersedes, іноді потрапляють у не дуже приємну ситуацію, коли потрібно терміново та якісно відремонтувати своє авто. З великої кількості спеціалізованних центрів обслуговування в Україні приємно вирізняється своєю професійністю, уважним відношенням до клієнтів та готовністю добре впоратися зі своєю роботою СТО МАК-Авто Bosch сервіс, що знаходиться в с.Мамаївці Чернівецької області. Зручне розташування цього центру обслуговування, а він знаходиться прямісінько на трасі Чернівці — Івано-франківськ, дає можливість водіям, не шукаючи довго, потрапити туди. Клієнти СТО МАК-Авто не будуть мати потреби вирішувати, де та як зачекати, доки буде проведений ремонт їхнього авто. Для цього є мотель, а смачно пообідати, повечеряти чи поснідати вони зможуть у ресторані. До їхніх послуг також бар.

Якісні традиції обслуговування клієнтів СТО МАК-Авто започаткувало вже давно, ще тоді, коли у далекому 2002 році було вже після відкриття центру укладено угоду з відомою корпорацією Bocsh. З того часу компанія СТО МАК-Авто вже має багато цінних сертифікатів, грамот та щирих подяк, що дуже добре характеризує стиль її роботи. Та це і не дивує: адже працівники СТО МАК-Авто постійно задіяні у різного роду тренінгах, що підвищують рівень кваліфікації і проходять за кордоном.

Перелік марок автомобілів, що обслуговує СТО МАК-Авто, досить великий. Це автомобілі марки Mercedes різних модифікацій та різного класу. В тому числі проводиться ремонт та обслуговування моделей Sprinter, а також Mercedes Vario,Vito, Mercedes Viano.

Проблем з придбанням запчастин на авто марки Mercedes тут теж не існує. Поставки їх проводяться вчасно з-за кордону, запчастини відповідають всім нормам та сертифікатам.

Які ділянки автомобіля обслуговує та ремонтує СТО МАК-Авто? Це ремонт двигунів, ходової, КПП, мостів, електрообладнання Mercedes. В переліку послуг є в наявності також ремонт системи кондиціонування, ремонт двигуна, коробки передач та ще багато чого. Причому, ремонт виконується завжди якісно, на високому професійному рівні. Та якщо вашому залізному другу потрібен тільки техогляд чи діагностика, або ще щось інше — все буде зроблено без проблем та дуже швидко.

СТО МАК-Авто завжди чекає на Вас, вирішить усі Ваші технічні проблеми та радо побажає щасливої дороги!