Bosch Сar Service Чернівці

Стандарти якості BOSCH від Bosch Сar Service Чернівці

Сьогодні автомобіль – це не розкіш, а необхідність споживача. Виробники вражають сучасними зразками автопрому – креативні моделі, з інноваційними характеристиками, що відповідають потребам навіть найвимогливіших автолюбителів.

Проблемою автолюбителів стає величезна кількість центрів обслуговування. Хоча не всі, незважаючи на масштаби (станції техобслуговування або великі техцентри) і технічну оснащеність (сучасне високотехнологічне обладнання для діагностики і ремонту) здатні відповідати стандартам і професійно обслуговувати автомобіль.

Компанія BOSCH, яка вже протягом багатьох років динамічно розвивається, задає високу планку на даному сегменті ринку. Єдині стандарти якості від BOSCH – сервісу роблять всі 14750 технічні центри ведучими і пріоритетними для автолюбителів.

Яскравим представником цієї компанії є Мак-авто Bosch Сar Service Чернівці. Понад 16 років даний центр технічного обслуговування радує постійних клієнтів гарантовано професійним сервісом. Високий ступінь якості послуг, які надаються, базується на професіоналізмі всіх співробітників (які проходять навчання у великих дилерських центрах), грамотної цінової політики і наявності інноваційного обладнання на всіх етапах профілактики та ремонту авто (від діагностики до ремонту будь-якої складності).

Спектр запропонованих послуг задовольнить усіх, хто любить свій автомобіль і готовий віддати його в руки професіоналів. Діагностика двигуна і підвіски, електронних систем автомобіля дозволять грамотно визначити план з профілактики та ремонту. Для ТО використовуються як оригінальні запчастини, так і ліцензійні матеріали від відомих світових виробників. Технічне обслуговування буде здійснено на належному рівні: заміна масел (в тому числі експрес – заміна) і технологічних рідин дозволить працювати всім системам авто в робочому режимі. Не важко буде здійснити професійний ремонт різного ступеня складності та слюсарні роботи, які будуть виконані на належному рівні і в строк. На всі види виконаних робіт надається гарантія.

Bosch Car Service Чернівці Черновцы

Обираючи Мак-авто Bosch Сar Service Чернівці, Ви економите час і гроші, отримуючи високоякісне обслуговування за демократичними цінами!