Автосервіс Мак-авто Мамаївці

Шановні пані та панове! Якщо ви опинилися на сайті СТО Мак-Авто Bosch Car Service в Мамаївцях, то Ви є щасливим володарем німецького автомобіля Мерседес, одного з найпрестижніших і високотехнологічних автомобілів нашого часу і, відповідно, шукаєте найкращий автосервіс для свого «залізного» друга. Протягом 16 років Мак-авто Бош автосервіс успішно працює в даному сегменті ринку, орієнтуючись на високу якість виконуваних робіт і надзвичайно високий рівень професіоналізму всього персоналу, що пройшов навчання в компанії Mercedes-Benz.

Наявність високотехнологічних тестових стендів дозволяє вже з перших хвилин перебування в центрі швидко зробити діагностику несправностей або попередити виникнення таких. Усі наступні етапи роботи з Вашим автомобілем пройдуть в атмосфері доброзичливості та узгодження цін.

Компанія рада Вам запропонувати широкий спектр послуг з діагностики і ремонту двигунів Мерседес. Завдяки нашим професіоналам, сертифікованим деталям від автовиробника, «серце» Вашого автомобіля завжди буде битися «в такт». Безліч моделей цієї марки визначають високий ступінь складності ремонту двигуна і обов’язкової наявності компетентних майстрів – все це в комплексі буде надано, крім того надається і гарантія на всі надані послуги. Грамотна цінова політика спирається на пріоритет доступності послуг для середньостатистичного автолюбителя.

Електрообладнання автомобіля – це система, яка повинна працювати безперебійно, в постійному режимі, оскільки вона забезпечує роботу всіх механізмів, деталей, вузлів автомобіля. Регулярна діагностика основних вузлів електрообладнання дозволяє автолюбителю бути спокійним: система освітлення автомобіля, стартер, система запалювання і вприску, та й всі другорядні складові електросистеми, будуть працювати «як годинник».

Звернувшись до нас, Ви заощадите свій дорогоцінний час, отримавши гармонійне поєднання якості і прийнятної ціни!