Ремонт коробки передач

Ремонт коробки передач

Автомобіль, як і будь-яка складна техніка, не вічний. За вартістю його поломки можна розділити на 2 категорії: ремонт більш вигідний, ніж покупка нової машини і навпаки.

Компанія «Мак-Авто» здійснює ремонт автомобілів у Мамаївцях будь-якої складності. Наші фахівці уважно ставляться до клієнтів. Ми не допускаємо ситуації, коли ремонт автомобіля не окупає себе, і в цьому випадку радимо придбати новий агрегат.

ремонт коробки передачОдним з напрямків нашої діяльності є кваліфікована діагностика стану коробки передач. Ремонт коробки передач (КПП, АКПП) вимагає спеціальних знань і повинен виконуватися професіоналами. Наша компанія не завищує ціни по даному напрямку діяльності. Реальна вартість ремонту коробки передач є цілком доступною для оплати людині із середнім рівнем заробітку.

Компанія «Мак-Авто» здійснює ремонт механічних та автоматичних коробок передач різних моделей авто.

 

Несправності КПП автомобіля

З ремонтом КПП не варто затягувати і при появі перших ознак несправності слід відправляти автомобіль в автосервіс. Наприклад, терміновий ремонт авто Мерседес Бенц, яке має автоматичну коробку передач, та інших автомобілів подібно класу може знадобитися при наступних тривожних ознаках:

  1. Автомобіль не їде, при цьому стрілка тахометра змінює положення.
  2. Присутні сторонні звуки в момент перемикання передач.
  3. Автомобіль здійснює дивні ривки під час руху, постійно пробуксовує.

Несправність обов’язково дасть зміни в поведінці автомобіля. Тому при появі дивних ознак необхідно подивитися інформацію з даного питання в інтернеті або керівництві з експлуатації і далі терміново звертатися в автосервіс, описавши фахівцеві проблему, яка виникла. До таких відноситься також витік масла, зміна його кольору. Про поломку може сигналізувати аварійний індикатор або повна відсутність реагування автомобіля на перемикання.

Етапи ремонту коробки передач

Першим етапом капітального ремонту коробки передач є її демонтаж. Перед витяганням пристрою слід оглянути всі системи і з’єднувальні елементи, пов’язані з КПП. Процес вилучення є складним. При цьому він відрізняється для кожної моделі авто.

Слід зазначити, що ремонт електрики автомобіля, пропонований нашою компанією, включає не тільки налагодження роботи КПП, але і ходової частини, двигуна, кліматичного контролю.