Ремонт двигунів

Ремонт двигунів автомобілів Мерседес

Сьогодні багато людей мають свій особистий автомобіль, який дозволяє їм вільно пересуватися. Однак, як і кожен складний механізм, автомобіль потребує догляду і ремонту. Необхідно своєчасно перевіряти всі системи автомобіля, щоб автомобіль послужив довгі роки. Регулярна автомобільна діагностика дозволяється своєчасно виявити невелику поломку і деталь, яка в результаті експлуатації отримала дефекти або зносилася. Такий підхід не тільки дозволить Вам уникнути більш серйозних поломок і неполадок, але і дозволить значно поліпшити роботу механізмів і полегшити експлуатацію авто.

Ремонт двигателя Мерседес

Наша компанія пропонує досить великий спектр послуг, серед яких є діагностика та ремонт двигуна Мерседеса, що включає в себе роботи з усіма його вузлами та механізмами. Наші фахівці мають у своєму розпорядженні обладнання, завдяки якому діагностика двигуна та інших систем буде проведена якісно і з максимальною точністю.
Фахівці, які працюють у сервісі Мерседес Чернівці, мають великий досвід роботи і досить високу кваліфікацію і це дозволяє нам на найвищому рівні якості і за найкоротші терміни виконати роботу.

Після проведення діагностики всіх систем майстер встановлює неполадки автомобіля і визначає, як саме повинен пройти ремонт і які деталі можна відновити, а які деталі або елементи потрібно замінити на нові.
Особливо багато уваги при проведенні діагностики приділяється двигуну. Саме двигун найчастіше виходить з ладу і експлуатується найактивніше. Отже, діагностика і ремонт двигунів є однією з найпопулярніших послуг.

Після того як майстер визначить причину неполадок двигуна, зробивши заздалегідь його діагностику та оглянувши двигун, він здійснює повну розборку двигуна, очищує його за допомогою води та спеціальних засобів від решток масла та бруду, який попадає в систему з довкілля або може бути результатом зносу деталей двигуна. Після цього майстер оглядає пошкоджену або зношену деталь, робить висновок щодо необхідності відновлення або заміни цього елементу на новий. Після відновлення або заміни деталі відбувається зборка та установка двигуна. В кінці знову здійснюється діагностика двигуна Mercedes, щоб майстер міг запевнитися, що ремонт двигуна автомобіля зроблений якісно і авто буде бездоганно працювати.

ремонт головки двигуна IMG_2832 IMG_2829 ремонт двигунів Чернівці

СТО Мак-Авто працює на ринку послуг з ремонту двигуна вже 16 років!

В нашому розпорядженні найсучасніше діагностичне і ремонтне обладнання провідних марок.

Але наша головна гордість – кваліфікований та ретельно підібраний персонал з великим досвідом бездоганної роботи.

А наша головна реклама – позитивні відгуки від постійних і нових клієнтів.

СТО Мак-Авто – Ваш автомобіль Мерседес в надійних та дбайливих руках.