Питання-відповіді

Питання-відповіді

Залишайте Ваші питання. Менеджери компанії Мак-Авто нададуть змістовну відповідь. Зверніть увагу, що наш сервіс спеціалізується на автомобілях Mercedes та Volkswagen. Всі питання проходять премодерацію, саме тому просимо вас якщо у вас є побажання або негативні враження про нас залишайте їх з можливістю зворотнього звязку (номер телефону). У випадку негативного звернення без можливості зворотнього звязку повідомлення ігнорується.1,396 коментарів

 1. Анонімний сказав:

  добрий день! в мене є мотор 2,9 тді стан як в нового
  пробіг близько 200 тис. стояв на мерсі седані
  Чи стане він на спрінтер з таким же обємом і
  Чи купуєте ви двигуни? яка ціна? куди можна звернутись?дякую

  • admin сказав:

   Основа в ньому однакова ( блок та головка ) все остальне нетаке. Ми некупуємо б\у мотори.

 2. Анонімний сказав:

  проїхав 20 км при швидкості 100 км/год виключилась турбіна. заглушив двигун лотім завів турбіна вкючилась. проїхав пару км знову вимкнулась.ітак разів 5
  потім турбіна взагалі перестала дути і з вихлопної пішов білий дим.
  ЩО РОБИТИ І СКІЛЬКИ БУДЕ КОШТУВАТИ РЕМОНТ ТА ЗАПЧАСТИНИ?

  • admin сказав:

   Уточніть який у вас автомобіль або дайте ваш номер телефону ми вам передзвонимо? Або наберіть до майстра прийомщика 0953243323 (якщо недозвонитесь заступник директора 0505413648 )

 3. Анонімний сказав:

  мерседес віто 110cdi 2.2д 2001р.,яка ціна заміни прокладки головки двигуна і скільки часу потребує така робота??? ((набирав ваш номер 0953243323 як не занято то непідносять трубку))

  • admin сказав:

   Вртість робіт приблизно 1300 грн + вартість запчастин. ( при цьому може бути ще ремонт головки самої її бажано б провірити раз вона буде знята уже) якщо неможите дозвонитись на прийомку наберіть мене 0505413648 (Андрій),  або дайте ваш номер телефону ми вас наберемо.

 4. Анонімний сказав:

  Як можна пiдсилити перед на спрiнтерi 311 maxi2008р. на даний момент стоïть пластикова ресора. ДЯКУЮ!!!

 5. Анонімний сказав:

  Підкажіть,будь ласка,мерседес віто cdi,яка ціна заміни прокладки під головкою двигуна?

  • admin сказав:

   Для вияснення вартості наберіть нашого прийомцика 0953243323 він вам більш докладно розкаже. (Віто CDI різних років, порізному ціна, уточніть рік та точну модель)

 6. Анонімний сказав:

  скажіть будьласка скільки йде масла в коробку передач мерс е270.і яке масло краще заливати.

  • admin сказав:

   Для точного підбору потрібно більше даних про автомобіль наберіть нашого менеджера 0505495119 він зможе підібрати масло на ваш автомобіль по типу коробки. (Заливши неправельне масло ви поломаєте коробку передач !!!)

 7. Анонімний сказав:

  поможіт тяжко ходить руль в сітроєні берлінго при тому що коли крутиш руль до упора вправо або в ліво йде нагрузка підсилювача рула

  • admin сказав:

   Вибачте але ми не спеціалізуємлсь на цих авто. Тому допомогти вам незможемо. Наша спеціалізація Mercedes  та Volkswagen.

 8. Анонімний сказав:

  зробили комппютерну діагностику .виявили помилку на росходомір повітря\ 2067-004\опорній сигнал.обрив провода.проводку продзвонили проводка ціла.росходомір повітря і блок управління двигуна \ЕБУ\ ставили новий нічого неміняєся.АТМОСФЕРНИЙ тиск повітря показує неправильно-800нПа.кислородний датчик стоіть а блок його небачить.

  відпишіть будь-ласка.

  • admin сказав:

   Блок просто так поставити неможна, його потрібно програмувати під конкретний автомобіль.

 9. Анонімний сказав:

  Підскажіть що може бути їхав на віто на 2 передачі близько 5 кілометрів відстані оборони на тахометрі тримав близько 2500 тися, і він чомусь почав скидати обороти нажав на сцепленя дав газу він не хотів але через секунд 5 газ дався я його відпустив і хотів дати знову але він заглох ! І все завести я його не можу! Соляра є! Але паливний насос коли вмикаю зажигання починає качати і перестає через секунд 10 ! Паливний фільтр мінявся близько 20 000 тисяч назад масло 3000 тисячі назад! Що може бути?

  • admin сказав:

   Для того щоб дати вам конкретну відповідь без діагностики дуже важко. Причин може бути багато. Для точного опреділення потрібна діагностика. (на рахунок паливного фільтра його потрібно міняти кожних 8-10 тисяч км. тому що паливо у нас досить поганої якості а конструкція фільтра така що коли він забивається то він відкриває нижній клапан всередені фільтра та пропускає все паливо в обхід вільтруючого елемента) Для запису на діагностику наберіть по номеру 0953243323 до майстра прийомщика або 0505413648 до заступника директора ми надамо вам вичерпну інформацію.

 10. Анонімний сказав:

  Підскажіть як відкрити капот на спрінтері -дуже терміново
  заздалегідь вдячна

  • admin сказав:

   Зі сторони водія є ручка її потягнуни і відкриється. А якщо увас обірвало трос і спрінтер старого образця (до 2006р) то потрібно зняти решітку та довгою викруткою вручну відкрити сам замок. В новому спрінтері поскладніше туди самому краще нелізти тому що можна поломати решітку

 11. Анонімний сказав:

  vito 108CDI, груз. 2002р.в., загоряється лампочка подушки безпеки дитячого крісла; був на діагностиці, не змогли відключити. кажуть, якби не працював SRS, то лампочка горіла б постійно, а в мене час від часу згасає.порадьте, що можна зробити. дякую!

  • admin сказав:

   Для початку потрібно зробити діагностику та більш докладно провірити в чому причина поломки. Проблем може бути декілька: блок управління, проводка або сам датчик. в любому з цих випадків ми можемо устранити причину поломки та саму проблему. Для запису на ремонт наберіть майстра прийомщика (Володя або Ігор) 0953243323. Або Андрія 0505413648 (заст. директора) 

 12. Анонімний сказав:

  Доброго вечора!Підкажіть будь-ласка чи можна у Вас здійснити часткову заміну ATF в акпп TF 80 SC автомобіль opel astra h 2008 1.9 cdti….якщо можна то яка вартість…дякую…..

 13. Анонімний сказав:

  в мене кадік 2007р.1.9tdi скажіть будь ласка турбіна повина свистіти?

 14. Анонімний сказав:

  Доброго дня в мене Vito 109 2008р 639 загорівся чек на бортовому компютері і мотор набирає не більше 3500 оборотів, 120 на шостій передачі більше не тягне, два тижня тому у мене була теж проблема мені зняли помилку сказали що у мене летить датчик сажевого фільтра і промили фільтр сказали що є бачок в машині з рідиною десь там спеціально, знайомий на ВІТО 111 2005р. вирізав фільтр вуг. і перепрошили, мені теж саме зробити. Коли можна приїхати тел 0977168277

 15. Анонімний сказав:

  підкажіть яке краще масло заливати в двигун???

 16. Анонімний сказав:

  ЧИ МОЖНА ЗАМІНИТИ ЩІТКИ АБС

 17. Анонімний сказав:

  доброго дня звартаюсь до вас по такому питанню , на 313 2005 тент з спальником стояли 2 залізні ресори одна лопнула замінив на пластик з новими подушками( сказали що так краще буде) але коли загружу до 1,5 то сідає передок , чи можна під пластик поставити залізну ( одні кажуть що можна, інші нет) що ви підскажете по цьому питанню . і ще одно чи варто чіпанути і скільки це коштує??? ресурс мотора не зміниться на значно менший?? дуже вдячний буду за відповідь!!!

 18. Анонімний сказав:

  скажіть будь ласка чи ремонтуєте паливні насоси спрінтер 312 скільки коштує? І скільки потрібно чекати?

 19. Анонімний сказав:

  скажіть чи можна десь знайти коробку автомат на 315 2007р.в. 2.2сді.і що по ціні. і чи можливо замінити її на механіку? автомобіль швидка допомога . дякую

  • admin сказав:

   У нас нажаль коробки автомат немає в наявності. Знайти її можна на розборках .

 20. Анонімний сказав:

  Підкажіть в мени спр. 311 2008 на 6 передачі дьоргаєця речаг передач при набирані скидані оборотів (механіка 6 ст) ДЯКУЮ!!!

  • admin сказав:

   Дьоргання та вібрація може біти при несправному деапфері або подука потрібно оглянути подушки якщо вони цілі топеревірити демпфер можливо він заклинив та негасить коливання.

 21. Анонімний сказав:

  ДОбрий день, в мене Спрінтер 211, виганяє тосол, але машина не нагрівається і ще появився звук після 2500-3000 оборотів – шипіння. Підскажіть вчому причина? Дякую

  • admin сказав:

   Скоріш за все потрабно перевірити прокладку головки або саму головку, якщо прокладка добра.

 22. Анонімний сказав:

  При включеном круизконтроле при нажатии на педаль сцепления обороты не збрасывает а на оборот добавляет до 4000.В чом причина.

 23. Анонімний сказав:

  Доброго дня реально замена кпп на акпп на sprinter 518cdi 2007р.впуска и скоко стоит?

  • admin сказав:

   Заміна КПП на АКПП економічно невигідно. При таких діях потрібно замінити міст (в ньому відрізняється передаточне число), проводку, КПП на АКПП, зчеплення, кардан та зробити перепрограмування комп"ютора. Вам дешевше буде продати ваш автомобіль та купити з АКПП. 

 24. Анонімний сказав:

  на 111 віто 06 року при троганні з місця на холостих оборотах або в нагрузку чутно звук чи стукоту чи цокоту ток..ток..ток…ток, в відсіку мотора блище до коробки. на півтора двох тисячах обертів шум зникає.була ситуація машинка при подоланні не малої калюжі заглохла, заводжу 1, 2, 3, 4 рази крутивши при цьому10, 15 секунд після кожної заводки при доторканні до педалі газу глохнула, 5тий раз завів залишив на холостих 25 хвилин попрацювала і 20 хвилин їзди до дому.зранку відкрив капот дістав повітряний фільтр а він мокрий як ганчірка для підлоги , просто капала вода.після цієї подорожі почався цей дивний ток…ток…ток.поміняв фільтр наїздив 2 тисячі км. із різною швидкісттю було вижимав і максимум.звук так і залишився не посилився і не зменшився тяга та сама, що то може бути підкажіть будь ласка

  • admin сказав:

   Перш за все для встановлення точного діагнозу потрібна діагностика. Скоріш за все у вас попала незначна кількіть води в двигун, що призвело до підклинення форсунок, саме цей цокіть скоріш за все ви чуєте. Краще всього зробити заміну фільтра та перевірити двигун комп"юторною діагностикою для запобігання більш знячної поломки (заклинення двигуна, віхід з ладу турбіни, тощо.)

 25. Анонімний сказав:

  Доброго времини суток. сринтер 311 2005р.в при нагрузке даэш газу загоряеця EDC машина глохне.в чом причина???

  • admin сказав:

   Зробіть діагностику. По признаках у вашого автомобіля є проблеми з паливною системою (нестача солярки) причина може бути в фосунках або паливному насосі.

 26. Анонімний сказав:

  Доброго дня, підкажіть будь ласка чи страшна проблема… Після 110 км, на шостій передачі загорається “чек енджін” мотор…
  Також прострочений на комп’ютері бортовому техогляд, уже мінус 8 днів, чи можливо це відключити???
  Авто Мерседес віто 109, 2006 рік. Чи можливо перепрошити на більшу кількість кіловатт, чи буде відчутна різниця???
  Чи тяжко до вас потрапити, за скільки часу потрібно записуватись на діагностику????
  Дякую за відповідь, вибачайте що так багато питань і всі зразу)))

  • admin сказав:

   1. Для точного визначення в чому проблема і чому загорається у вашому автомобілі чек потрібно зробити діагностику а попередньо частіше вього це є проблема в вприску палива.

   2. Просрочення техогляду не є проблемою а лишень психологічним чинником та напоминанням про те щшо потрібно приїхати на автосервіс.

   3. Перепрошити ваш автомобіль можна на 115 або навіть на потужніть 120 Віто(лишень потужність).

   3 вартість робіт та можливість прийому (запису) на ремонт уточняйте за телефоном 0953243323 або 0505413648

 27. Анонімний сказав:

  Скільки вартує поставити клімат на віто в 639 кузові.

  • admin сказав:

   Встановити кондиціонер на Vito 109 вартує 2400 гривень та ровиться напротязі 1 дня самі запчастини вартують приблизно 900-1200$ як у кого знадем ( ми або ви).

 28. Анонімний сказав:

  Як мені дізнатися чи можу я поставити повний привід на свій мерседес. Місця в передніх колесах є.
  Що для цього потрібно і скільки це коштуватиме? Дякую

  • admin сказав:

   Вам дешевше буде продати ваш автомобіль та купити вже з повним приводом. Потрібна заміна коробки (1000$) кардана (~300$), роздатки (~ 2000$), балки (~150$), стійки 2 шт. (по 250$), цапфи 2 шт. (~ 800$ за штуку нова, б\у половина якщо знайдете), піввісь 2 шт. (~ 1060$ за штуку нова, б\у половина якщо знайдете), рульова рейка  + до  цього всього ще потрібно замінити все ззаду ричаги + амортизатори + редуктор якщо він неспівпаде по передаточному числ з роздаткою, задні полуося 2 шт. Все це потрібно замінити тому що повноприводне віто майже на 10 см вище від задньоприводного а в наслідок все відмінне в ньому.

 29. Анонімний сказав:

  скiльки буде стоить замена вижимного пiдшипника на зчеплення мерседес вито 2005р

 30. Анонімний сказав:

  1)Скільки буде коштувати встановити кондиціонер на Мерседес Віто 109
  2)Яка ціна прошивки 109 віто на потжніший ,який буде розхід ,кінських сил був на станції сказали ,що проблем з мотором,турбіною і топлевною немає.

  • admin сказав:

   Встановити кондиціонер на Vito 109 вартує 2400 гривень та ровиться напротязі 1 дня самі запчастини вартують приблизно 900-1200$ як у кого знадем ( ми або ви).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.