Питання-відповіді

Питання-відповіді

Залишайте Ваші питання. Менеджери компанії Мак-Авто нададуть змістовну відповідь. Зверніть увагу, що наш сервіс спеціалізується на автомобілях Mercedes та Volkswagen. Всі питання проходять премодерацію, саме тому просимо вас якщо у вас є побажання або негативні враження про нас залишайте їх з можливістю зворотнього звязку (номер телефону). У випадку негативного звернення без можливості зворотнього звязку повідомлення ігнорується.1,396 коментарів

 1. Анонімний сказав:

  чи можна в фольцвагену кадік 2002року вирізати злівого боку дверg

 2. Анонімний сказав:

  доброго дня віто 112. на 2 і 3 передачі при різкому натисненні на педаль викид чорного диму. що може бути?

 3. Анонімний сказав:

  Скажіть, будь ласка скільки буде коштувати ремонт коробки передач на Спрінтер 315 2007 р.в. (в коробці відчутний сторонній обертаючий звук особливо на 1-2 передачах) Які терміни ремонту?

  • admin сказав:

   Вартість залежить від характеру поломки (сам ремонт КПП варує 500 грн ). Ремонтується на протязі 1 дня.

 4. Анонімний сказав:

  Добрий день! Підскажіть будь-ласка, є різниця між турбіною Vito 108CDI і Vito 112CDI. Дякую.

 5. Анонімний сказав:

  підкажіть будь ласка що могло статися якщо при заведенні автомобіля із вихлопної труби іде чорний дим???(Машина: Ford Transit 2002.р.в.) якщо сильні обороти давати то такаж сама ситуація!

  • admin сказав:

   Вибачте але ми неспеціалізуємось на автомобілях Ford тому надати вичерпну інформацію ми неможемо найбільш поширені проблеми при таких симптомах – це неправельна робота в паливній системі або непрацює сервопривод турбіни.

 6. Анонімний сказав:

  Підскажіть буть ласка.Збільшується рівинь масла на 315спрінтері2008р.Які причини.Буду вдячний.

 7. Анонімний сказав:

  Чи є у Вас на продаж Sprinter 318 2006 р. 1,9 TDI?

 8. Анонімний сказав:

  добрий вечір скільки коштує головна пара 41-11???

 9. Анонімний сказав:

  чи можна LT35 2006р.в. 80кіловат прошити на 95 чи115кВт і скільки це буде коштувати??? Дякую…!

  • admin сказав:

   Перепрошивка можлива, проте спершу потрібно перевірити технічний стан автомобіля,якщо він затовільний, то тільки після цього можна робити перепрограмування. вартість коливається в залежності від стану автомобіля.

 10. Анонімний сказав:

  Доброго дня!
  Мені потрібна заміна моста і мені порекомендували поставити швидкісний міс,можете підказати скільки в нього зубців в мене Sprinter 310 1999-200року,бо в мене та бляшка на якій написано скільки стерлася і нічого не видно.

  • admin сказав:

   На спрінтері може бути декілька мостів грузовий 34*7 та 35*8 потім грузопасажир 37*9, скоросний 38*11 та 41*11 дуже рідко може бути 37*11 різниця між ними тільки в передаточному числі, витратах пального та в тязі автомобіля. Наприклад: вантажний міст буде краще тягнути прицеп з вантажом але у нього буде менша швидкість та більша витрата палива, швидкісний міст буде швидше іхати та менше витрата палива проте вантажі на ньому тягнути важче він для цього непристосований. тут вам вибирати що для вас важливіше. Від варіанту моста коробка та мотор неміняється просто змінюється сам режим роботи більш легкий на швидкісному та більш важкий на грузовому. А вам вирішувати по мірі ваших потреб який потрібно. Передаточне число можна також подивитись знявши кардат в торці хвостовика.

 11. Анонімний сказав:

  Добрий вечір,підкажіть будь-ласка,чи можна переробити задню хрестовину у 316 спринтері під москвичовську хрестовину,бо проблема в тому, що хрестовина від форда легко заходить у флянці і не тримазться,якщо є інакший варіант то підкажіть,що можна зробити на Вашому сервісі.Дякую

  • admin сказав:

   В такому випадку ми вам нічим незможемо допомогти вам потрібно реставрувати кардан та балансувати його ніяка заміна хрестовин уже недопоможе.

 12. Анонімний сказав:

  Скільки обійдеться капітальний ремонт двигуна спрінтер 312 ??? Дякую .

  • admin сказав:

   РОбота по зняттю розборцы та зборцы двигуна обыйдеться 2800 а дальше по факту восстановлення деталей та + запчастини (які потрібно буде також по факту)

 13. Анонімний сказав:

  Вибиває 5-та передача у фіат добло 2005 р

 14. Анонімний сказав:

  фиат добло 1.9 мультик. на холодну запускаеться видмино. Робыть першых тры минуты отлично. Потим почынае дьоргатысь матор. Прогриеться до першои подилкы, и знову шепче. прычына?

 15. Анонімний сказав:

  Делаете ли Вы на Мерседес Спринтере замену кпп sprintshift на механическую? И какая стоимость и целесообразность зтого процесса???

  • admin сказав:

   Заміну ми робимо. Вартість коливається від 1500$ до ~ 2000$. Якщоваша коробка неполомана або ремонт незначний то доцільності немає.

 16. Анонімний сказав:

  Добрий день ,Спрінтер 315 задня хрестовина на ходу на малих оборотак підпискує,на великих писк пропадає .Скинув кардан а вона ще в одну сторону підклинює,чи є можливість ії поміняти чи треба цілий кардан з хрестовинами.

 17. Анонімний сказав:

  Доброго Дня вчора їхав додому Vito 108CDI загорілось “EDC” але не глохне,машина стала тупа і взагалі не тягне. До 3000оборотів більше не набирає. а на педаль газу потрібно майже до кінця нажати щоб рушити Які причини можуть бути?

  • admin сказав:

   Потрібна діагностика під час якої встановиться що саме до цього призвело. Можебуди клапан турбіни сама турбіна форсунки і т. д.

 18. Анонімний сказав:

  машина цілком нормально себе поводить…зводиться без проблем, їде, розгін все в нормі…коли тримаєш обороти двигуна 2100-2200 обертів то стрілка тахометра рухається то в більшу сорону то в меншу…так само і двигун…піддьоргує…і саме в цей момент з вихлопної голубоватосірий дим йде…якщо добавити газу і обороти 2500 і більше все зникає…

  • admin сказав:

   Потрібна діагностика паливної системи. В більшості випадків це вийшли з ладу форсунки.

 19. Анонімний сказав:

  Добрый день. У меня Мерседес Вито 112 2003г. Подскажыте пожалуста почему стала тугой педаль сцепления и при нажатии на педаль появляется какойто звук. Плавность при трогание и переключение передач есть. Мотор работает ровномерно. Может ето быть выжымной, корзина или диск сцепления?

  • admin сказав:

   Потрібно провірити корзину зчеплення. Це характерний признак що корзина зчеплення була перегріта та лепестки прогинаються в другу сторону.

 20. Анонімний сказав:

  Вітаю, чи є у Вас можливість залучати до праці початківців електриків для для навчання та підвищення кваліфікації? Можливо курси, тренінги? І на яких умовах? Дякую.

  • admin сказав:

   Якщо у вас є освіта електронщика то бажання вчитись та працювати то так. Для уточненя потрібне ваше резюме, а також зв"яжіться по телефону 0505413648

 21. Анонімний сказав:

  Добрий день,підкажіть будь-ласка скільки буде коштувати заміна підшипників в мостови спр.311 2005р. підшипники + робота?заздалегідь Дякую!

  • admin сказав:

   Робота 475 грн а по запчастинах не факт що там підшипники після огляду майстром можна буде встановити причину.

 22. Анонімний сказав:

  в мене спрінтер 211 чи можна зробити 311?чи треба міняти турбіну стоїть зарас мала? і скільки коштує робота?

  • admin сказав:

   Уточніть бідьласка рік автомобіля. З 211 на 311 зробити неможливо тому що між ними різниця тільки в вантажопідйомності а не в програмі та моторі. А з 211 на 213 можливо зробити. По вартості зв"яжіться з майстром прийомщиком який зможе вам докладно все розповісти по процедурі перепрограмування та скаже вам вартість 0953243323 (Володя, Ігор) або 0505413648 Андрій

 23. Анонімний сказав:

  Чи є у вас кімната відпочинку (де можна було б використати свій ноутбук), коли авто ремонтується протягом всього дня?

  • admin сказав:

   Під час ремонту ви можите бути в номері готелю де можна відпочити або в Барі. В Барі є безкоштовний WiFi.

    

 24. Анонімний сказав:

  Шумить міст . Скільки обійдеться робота моста із заміною всіх підшипників.

  • admin сказав:

   Вартість тобіт можна узнати у прийомщика 0503243323 а вартість запчастин у менеджера 0505495119

 25. Анонімний сказав:

  сколько будет стоить стеклоподьемник водительской двери.и есть ли оригинал.если есть что по дешевле есть ли гарантия?

  • admin сказав:

   Уточніть який автомобіль. Вартість та наявність можна узнати у менеджера 0505495119

 26. Анонімний сказав:

  Добрий день,підкажіть будь-ласка де можна продати головку блока циліндрів,для спринтера 316 привіз головку з німеччини повна коиплектація,провірена,буду дуже вдячний,

 27. Анонімний сказав:

  доброго дня!Загорівся чек поломка електромагнітного датчика егр.Датчик поміняли.Чек з”явився знову.При заміні прочистили всі з”єднання.Дим пішов чорний,машина не набирає обертів.Підскажіть,що робити,бо майстри не знають.

  • admin сказав:

   Потрібно зробити повну діагностику. Провірити проводку. Перевірьте каталізатор та замініть повітряний фільтр.

 28. Анонімний сказав:

  доброго дня!На табло вибивало помилку-загорівся чек(несправність електромагнітного датчика егр)Датчик поміняли,а на наступний день знову пішов чорний дим і вибиває ту ж помилку.Майстри розводять руками.Розібрали пів мотора,а причини знайти не змогли.Може щось порадите?Наперед вдячна.

  • admin сказав:

   Потрібно зробити повну діагностику. Провірити проводку. Перевірьте каталізатор та замініть повітряний фільтр.

 29. Анонімний сказав:

  Доброго дня Вам!VW caddi 2.0 sdi.Питання полягає у наступному.Загорівся чек-поломка датчика рециркуляції вихлопних газів.У мене їх два-один магнітний,другий електронний.Поміняла електронний,продули всі трубки.На наступний день-чорний дим,знову запалився чек.Тяги немає,оборотів не набирає.Приїхала ще раз до майстрів.Розкрутили пів мотора-розводять руками,нічого зарадити не можуть.Підскажіть,будь ласка,у чому може бути причина.

  • admin сказав:

   Потрібно зробити повну діагностику. Провірити проводку. Перевірьте каталізатор та замініть повітряний фільтр.

 30. Анонімний сказав:

  Сколько у вас будет стоить ремонт мотора(работа слесаря) Sprinter312

  • admin сказав:

   Робота слесаря (зняття, розбрка, зборка та установка мотора) вартуэ 2800 грн

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.