Питання-відповіді | Ремонт Мерседес, Bosch автосервіс

Питання-відповіді

Питання-відповіді

Залишайте Ваші питання. Менеджери компанії Мак-Авто нададуть змістовну відповідь. Зверніть увагу, що наш сервіс спеціалізується на автомобілях Mercedes та Volkswagen. Всі питання проходять премодерацію, саме тому просимо вас якщо у вас є побажання або негативні враження про нас залишайте їх з можливістю зворотнього звязку (номер телефону). У випадку негативного звернення без можливості зворотнього звязку повідомлення ігнорується.1,241 коментарів

 1. Анонімний коментує:

  Підкажіть в мени спр. 311 2005р.в при пуску двигуна загораєця лампочка свечі накала а через 2-3 хвилини гасне що це може бути?

  • admin коментує:

   В автомобілі просто згоріла свічка накалу. Перевірьте яка саме тестером та замініть її.

 2. Анонімний коментує:

  доброго дня. форсунки б/у після реставрації що у вас є де вони відреставровані???

  • admin коментує:

   Всі форсунки реставруються на сервісі Бош який сертифікований для цієї роботи.

 3. Анонімний коментує:

  Суть проблеми в тому що на ходу відключилася турбіна, заглужив двигун, завів , все запрацювало але не з такою потужністю. Патрубок интеркулера на будь яких оборотах можна стиснути рукою, відчувається що надув є але слабкий. не підкажете в чому може бути річ.Механічних пошкоджень патрубків, радіатора, вакумних трубок нема, датчики всі працюють, клапана EGR і датчика масового розходу повітря нема, каталізатора нема теж. І ще одне , скільки у вас буде коштувати перевірка форсунок, і ремонт якщо знадобиться?

  • admin коментує:

   У вашого автомобіля вийшла з ладу турбіна причин там може бути декілька. На вашому автомобілі повинне бути вакумне управління приводом турбіни. В більшості випадків клапан який управляє турбіною вихродить з ладу. В це час турбіна йде в аварійний режим та працює на мінімальних режимах. Потрібно зробити діагностику для точного опреділення проблеми та устранити її. 

 4. Анонімний коментує:

  Білий дим при холодному запуску двигуна, 2- 3 хвилини машина троїть (Pegeot Expert 2007 1.6 HDI) потім працює без проблем в чому це причина…..заздалегідь вдячний за відповідь

  • admin коментує:

   Ми ремонтуємо Mercedes та Volkswagen. У вашому випадку може бути що лопнула голоовка та вода з каналів охолодження попадає в циліндри. Їздити так неможна тому що може бути гідро удар та заклинить мотор. (Проте для точного встановлення поломки потрібно вскривати діигун)

 5. Анонімний коментує:

  Доброго дня.В мене Opel Combo 1.7 DIT 2003 рік (12 місяць) на даний момент проблема запуску двигуна,тобто не запускається з 1-го разу …стартер повинен прокрутити декілька разів…в салоні запах дизельного палива(невихлопних газів).Після 2.5 тис.об. висвічується жовта машинка з ключем…Чим допоможете?Щиро дякую!

 6. Анонімний коментує:

  Добрий день.У мене 316 спринтер замітив що є воздух у патрубках системи охолодження,підкажіть воздух у патрубках має бути чи ні якщо має то який має бути його тиск,тосол не вигонить,якщо це поломка то яка,іще кришка на розширювальному має бути літом на першому положенні чи на другому.Дякую

  • admin коментує:

   Повітря у патрубках неповинно бути. Це гази з циліндра проходять не у вихлопну а через прокладку у водяну рубашку. Слідкуйте за температурою автомобіля та поскоріше устраніть проблему на автосервісі в іншому випадку перегрієте мотор і буде потрібен капітальний ремонт мотора.

 7. Анонімний коментує:

  тверда педаль сцепления вільного ходу зовсім нема коли рушати дьоргає машина

  • admin коментує:

   Потрібно перевірити маховик. Можливо він підклинив і через це немає вижиму та при старті автомобіля дьоргає адже він негасить коливання

 8. Анонімний коментує:

  підскажіть у мене додж спрінтер 2006р чи форсунки підійдуть від европейця

  • admin коментує:

   Форсунки від Європейця непідходить. Для опреділення які форсунки стоять потрібна діагностика тому що там є різні модефікації форсунок.

 9. Анонімний коментує:

  скільки буде коштувати, щоб збільшити кіловати в 313cdi (w906) ? і в загалі є смисл збільшувати (сам їжджу, в основному груз до 1,5 т. вижимаю до 3 тис. оборотів) і чи буде відчутна різниця на обгонах і тязі та витраті пального? Буду дуже вдячний за відповідь.

  • admin коментує:

   Вартіст коливається в залежності від типу блока управління автомобіля в межах 1200 – 1600 грн при цьому розхід незбільшується, а потужніть на обгонах значно зростає.

 10. Анонімний коментує:

  доброго часу, МВ ВІТО 639 2005р, 109 , підскажіть чи можна зняти -клему з прцюючого авто,? та чи як провірити чи йде зарядка на акамулятор,за чотири дня простою акамулятор здихае,в чому може бути причина зараніе дякую

 11. Анонімний коментує:

  Мерседес Спрінтер 313. Гудить міст що може бути і скілльки буде коштуватиме ремонт. Дякую.

  • admin коментує:

   Якщо у вас гудить міст постійно та при набиранні швидкості звук непропадає а наростає то це ремонтується заміною підшипників та їх регуліровкою. Якщо коли ви відпускаєте педаль газу і шум пропадає то це гудить головна пара це ремонтувати невигідно. Дешевше купити вживаний міст. вартість залежить від діагностування проблеми ( що саме поломалось)

 12. Анонімний коментує:

  на спринтері 313 .тверда педаль сципления и нема вільного ходу а коли рушати дьоргае машиною

  • admin коментує:

   Потрібно перевірити маховик. Можливо він підклинив і через це немає вижиму та при старті автомобіля дьоргає адже він негасить коливання.

 13. Анонімний коментує:

  Скажіть будь- ласка в чому причина, спр. 213- 2003 р.в. Після інтеркулера з патрубка де детчик сильно викидає масло, з вихлопної іде запах горілого масла, а також чи має мати "шат" крильчатка в турбіні (в сторони чи повздовж)тому, що в мене має в обидві сторони. Буду дуже вдячний.

  • admin коментує:

   Шат у турбіні повинен бути буквально пів міліметра в сторони  щоб її неклинило. Вверх та вниз шату неповинно бути. А масло з  вихлопної викидає через те що у вас вийшла з ладу турбіна. Якщо ви її незамінете то попавши в мотор більша кількість масла мотор піде в рознос (при цьому на виключеному запаленні він продовжує працювати) і згорять поршня. В наслідок потрібен буде капітальний ремонт мотора.

 14. Анонімний коментує:

  Доброго дня! В Mercedes Vito 111 CDI 2006р від 60-80 км/год йде сильна вібрація на кузов,що це? Як це відремонтувати,і скільки коштуватиме ??? Дякую

  • admin коментує:

   Можливо просто розбилась одна з  хрестовин. Хрестовина вартує 110 грн + робота

 15. Анонімний коментує:

  доброго дня в мене мерседес с180 бензин я знімав акумулятор і після того зник холостий хід двигуна підскажіть як мені виправити дякую?

  • admin коментує:

   Уточніть будь-ласка якого року авто. В більшості випадків акумулятор до цього немає ніякого відношення можливе просте співпадяння з якоюсь поломкою. Для точного встановлення причини та поломки потрібна діагностика.

 16. Анонімний коментує:

  фольксваген Кадді 2,0sdi 2007р. при роботі на холостих обертах відчувається незначна вібрація авто. Що може бути?

  • admin коментує:

   Потрібна діагностика мотора для перевірки стану самого мотора та паливної системи. Та провірити подушки мотора.

 17. Анонімний коментує:

  Что посоветуете реставрировать или менять рейку ? Сколько обойдется работа и запчасти ? Возможно ли пересылка новой почтой ?

  • admin коментує:

   Ми нереставруємо рульові рейки. Нова рейка по польскому виробнику вартує від 3900 і до 5000 грн. проте гарантія на них від нас (не від виробника) згідно чинного законодавства 5 т. км.

 18. Анонімний коментує:

  Какой фирмы (номер заводской, будет замена полного комплекта ) поставить сцепление, а также выжимной подшипник на спринтер 313 2005 года .

  • admin коментує:

   Маховик по Sachs – 2294000519, зчеплення Luk –  624318209, вижимний підшипник Luk – 5103510 або Sachs – 3182997804

 19. Анонімний коментує:

  Автомобиль Мерседес Спринтер 313 2005года

  • admin коментує:

   масло опреділяється по номеру кузова В більшості в коробку автомат по  оригіналу А0019892303 або А0019892603. для опреділення точного номера масла та допуску потрібен номер кузова вашого автомобіля.

 20. Анонімний коментує:

  Доброго дня,скажіть будю ласка яка різниця між Спрінтерами 215 та 315

  • admin коментує:

   Різниця тільки в киловатах. Для більш точного опису різниці потрібно знати рік машити та номер кузова.

 21. Анонімний коментує:

  Підкажіть будьласка Спрінтер 313 2007р,машина місяць стояла не виїзжала коли завели засвітив чек!!!Під час руху пропала тяга,до цього часу машина працювала ідеально. Зробили діагностику показало дві помилки 1)датчик дросельної заслонки 2)датчик сажевого фільтра.Порадтьте як мені правильно і послідовно ліквідувати поломки.З повагою і найкращими побажаннями!!!

  • admin коментує:

   Перш за все потрібно зняти дросильну заслонку та розробити її. Вже далі промити сажовий фільтр. потім зняти помилки на діагностиці.

 22. Анонімний коментує:

  Доброї ночі в скільки мені обійдеця заміна синхрона третьої передачі робота + сехрон? сп рінтер 311сdi 2005р.

 23. Анонімний коментує:

  Добрий день в мене додж спрінтер 2007р коробка тіптронік коли буксую зимою щось так якби тарабанило чито дерло здається в коробці був нв диагностиці казали що все нормально

  • admin коментує:

   Просто у вас в той момент спрацьовував ABS. Вібрація це нормальна робота. Єдине що перевірьте зазори в датчиках ABS для того щоб відрегулювати більш мяке включання.

 24. Анонімний коментує:

  у мене додж спрінтер 2007р. спарка стала педаль тормозів дуже тверда порадьте що це може бути

 25. Анонімний коментує:

  доброго дня маю лт35 максі база чи можна його обрізати і поствити коробку з пландека чи краще продати і купити лт на рамі??

  • admin коментує:

   Такі роботи ми непроводимо А по вартості я думаю вам краще продати та купити по потребам автомобіль

 26. Анонімний коментує:

  вмене 313 спринтер сьогодні в мене була така ситуація.їхав їхав і авто втратило тягу і гуркотів як трактор ібуло багато диму і запах соляри

  • admin коментує:

   Як я писам в попередньому коментарі причин втрати тяги може бути багато а ось дим може свідчити про те що у вас вийшла з ладу турбіна. Саме вона могла подати з повітрям масло що і призвело до утворення диму. Перш за все потрібна діагностика та перевірити турбіну.

 27. Анонімний коментує:

  Доброго дня в мене Mercedes ML 270 CDI пропала тяга.До 3 тисяч обороти набираэ

  • admin коментує:

   Для встановлення проблеми потрыбна діагностика. Проблем може бути декілька: 1 вийшла з ладу турбіна, 2. Десь коротнула проводка, 3. помилки в комп"юторі, 4. глючать датчики або якийсь згорів.

 28. Анонімний коментує:

  Добрий день в мене додж спінтер 2007 року стоять колеса 245-75р16 чи можна поставити менші колеса і чи зменшиться розхід.

  • admin коментує:

   На вашому автомобілі повинні бути шини 225\60 R16 235\65 R16. Якщо поставити менші шини то у вас буде обманювати спідометр.

 29. Анонімний коментує:

  Подскажыте почему у меня на приборах загорается лампочка (колесо с стрелкой вверх и вниз)и перестает работать антибукс.Бывает когда завожу она не горит, а когда выворачую руль в лево и начинаю ехать она снова загорается.

  • admin коментує:

   Перевірьте лягушку стопсигнала. Саме вона призводить до такої поломки.

 30. Анонімний коментує:

  скажіть чи можливо поставити 316 мотор 2.7сді на 311 2.2 сді і взагалі це арто робити???

  • admin коментує:

   Це можна зробити але потрібно дуже багато чого поміняти вартість автомобіля дуже зросте. Чи варто вам це робити вам потрібно самим вирішувати. При заміні мотору потрібно замінити проводку та компютор потім перепрограмувати компютор. Крім мотора вам може бути потрібно замінити міст та коробку, в іншому випадку буде великий розхід палива

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.