Питання-відповіді | Ремонт Мерседес, Bosch автосервіс

Питання-відповіді

Питання-відповіді

Залишайте Ваші питання. Менеджери компанії Мак-Авто нададуть змістовну відповідь. Зверніть увагу, що наш сервіс спеціалізується на автомобілях Mercedes та Volkswagen. Всі питання проходять премодерацію, саме тому просимо вас якщо у вас є побажання або негативні враження про нас залишайте їх з можливістю зворотнього звязку (номер телефону). У випадку негативного звернення без можливості зворотнього звязку повідомлення ігнорується.1,241 коментарів

 1. Анонімний коментує:

  доброго дня в мене фіат добло 1,3 дизель в четвертому циліндрі компресії ніякої я зняв головку думаючи шо прогорів клапан, дивлюсь а з клапаном все все в порядку зняв поршень і зним теж все в порядку підкажіть шо мені робити ??

  • admin коментує:

   Перевірьте вакум самих клапанів на зібраній головці. Вони повинні тримити мінімум 0,6-0,8 атмосфери. Якущо немає моожливості провірити тиском при зібраній головці поверніть її боком так щоб впускний або випускний колектор знаходився вверху та налийте в отвори колекторів трохи керосину. Якщо через клапана в зібраному стані почне сочитись киросин – це означає що саме клапан нетримає компресію. Тоді ва потрібно зремонтувати головку і все буде добре.

 2. Анонімний коментує:

  підскажіть у мене спрінтер 316 2005р при ізді на ньому чути роботу топливного насосу а саме гудить і дае вібрацію натрубки топливного фільтра що це може бути ?

  • admin коментує:

   З ваших слів незовсім зрозуміло проблему. Наберіть нас по номеру 0505413648 і ми надамо вам вичерпну консультацію.

 3. Анонімний коментує:

  добрий вечiр у мене мерседес вiто 112 пропала тяга.до 3 тисяч обороти набираэ

  • admin коментує:

   Для визначення проблеми потрібна діагностика. Причин може бути декілька найчастіше виходить з ладу управління турбіни.

 4. Анонімний коментує:

  Спрінтер 215 зранку тяжко включаються передачі,коли вже все прогріто включається нормально

  • admin коментує:

   Перевірьте масло яке залите в коробку. З ваших слів можливо залете неправельне масло (завелика вязкість)

 5. Анонімний коментує:

  у мене спринтер 313. 2006 року. коли дати йому 4тисячи оборотив. то вин починае силыно димыти.и при тому турбина не працюе.диагностика ничого не показуе

  • admin коментує:

   Для початку потрібно провести діагностику для діагностування турбіни, якщо вона непрацює. Дим можливий коли відбувається неправельний вприск палива або сама турбіна починає вдувати масло в циліндри разом з повітрям.

 6. Анонімний коментує:

  скажить яке масло ви порадите залити при замини в коробку автомат додж спринтер 2004р

  • admin коментує:

   В більшості випадків потрібно заливати масло з допуском 236,14. Щоб точніше знати  то потрібен номер кузова.

 7. Анонімний коментує:

  Чи можна відключити акумулятор в Мерседес Віто на місяць?

 8. Анонімний коментує:

  Доброго дня в мени 311cdi в роботі двигуна цоканя та груба робота на холодну при -8 тяжко завезти. Зараніє спасіба…

  • admin коментує:

   Потрібно провести діагностику. В більшості випадків цокотіння на холодному двигуні видає некоректна робота форсунки або редукційного клапана. Більш точно можна відповісти тільки після діагностики автомобіля.

 9. Анонімний коментує:

  підскажіть в мене додж спринтер 2004р коробка автомат при різкому натисненні на педаль газу і коробка при переключенні ніби пробуксовуе і видае на табло 3 помилки.підскажіть що це може бути

  • admin коментує:

   Для того щоб в вашому випадку дати кваліфіковану відповідь потрібно зробити діагностику для встановлення існуючих помилок а також перевірити якість масла в коробці. (масло повинно бути з спец допуском)

 10. Анонімний коментує:

  порадьте спринтер 316 2004р на компютерний диагностици сказали що показуе зависокий тиск в топливний системи свититься chek engen порадьте що то може бути

  • admin коментує:

   Причин може бути багато потрібно робити діагности та методом виключення шукати проблему.

 11. Анонімний коментує:

  добрий день в мене додж спрінтер 2007 року в масляному фільтрі починає появлятися стружка напишіть будьласка скільки приблизно буде коштувати ремонт з запчастинами скільки часу треба аби його зробити дуже дякую

  • admin коментує:

   Ремонт мотора в загальному обходиться в межах від 1500$ до 4000$ в залежності від стану та запущеності самого мотору. робиться на протязі від 1 до 3 днів.

 12. Анонімний коментує:

  на313 поставив швидкісний міст та перепрограмував на 116квт.чи буде він стягувати на 15 пасажирів і багаж

  • admin коментує:

   Так буде просто після перепрошивки потрібно акуратніше їздити адже нагрузка при високих оборотах на мотор буде більша ніж в стандартному виконанні автомобіля

 13. Анонімний коментує:

  підскажіть в спринтери 316 світиться лампочка chek engine на компютерний дыагностицы сказали зависокий тиск в топливный сыстеми?що це може бути

  • admin коментує:

   Перш за все уточніть рік та модель автомобіля. А з високим тиском може бути редукційний клапан, забита обратка, клапан обратки на фільтрі.

 14. Анонімний коментує:

  211спринтер замина масла в коробці тіптронік ціна

 15. Анонімний коментує:

  я поставив на313 спринтер міст 38.11.чи добре це?

  • admin коментує:

   На спрінтері може бути декілька мостів грузовий 34*7 та 35*8 потім грузопасажир 37*9, скоросний 38*11 та 41*11 дуже рідко може бути 37*11 різниця між ними тільки в передаточному числі, витратах пального та в тязі автомобіля. Наприклад: вантажний міст буде краще тягнути прицеп з вантажом але у нього буде менша швидкість та більша витрата палива, швидкісний міст буде швидше іхати та менше витрата палива проте вантажі на ньому тягнути важче він для цього непристосований. тут вам вибирати що для вас важливіше. Від варіанту моста коробка та мотор неміняється просто змінюється сам режим роботи більш легкий на швидкісному та більш важкий на грузовому. А вам вирішувати по мірі ваших потреб який потрібно.

 16. Анонімний коментує:

  доброго дня підскажіть …не мае ближнього світла ні в одній фарі в чому пичина.?

  • admin коментує:

   Який у вас автомобіль? Перевірьте лампочки, запобіжник та сам переключатель.

  • Анонімний коментує:

   доброго дня підскажіть …не мае ближнього світла ні в одній фарі в чому пичина,це лампоки обидві зразу згоріли, чи запоміжники накрились .вито 639

 17. Анонімний коментує:

  Купив мерса спрінтера 318 приїхав міняти масло найшли в фільтрі маленькі відблиски стружки настанції кажуть що все нормально машина свіжа просто довго немінялося масло наїздив вже десь дві тисячі вроді все нормально але на фільтер ще недивився що ви думаєти по цьому поводу і якщо це дійсно вкладиші провернуло скільки буде коштувати ремонт і щебудьласка відпешіть скільки коштує висвердліти одну свічу накала в цьмуж спрінтері думаю їхати до вас десь вкінці місяця хочу знати ціни. дуже дякую.

  • admin коментує:

   Відкрутіть масляний фільтр та перевірьте його на наявність стружки. Якщо її там немає то ідьте нормально (неперегружайте, та недавайте великих оборотів) і все буде добре. Якщо в моторі є стружка то просто заміна вкладишів вам недопоможе там потрібно прочистити всі канали а для цього потрібно розібрати його повністю. Просто заміну вкладишів ми нерадимо робити і неробимо. Висверловка свічки від в залежності від того яка свічка 100 до 1400 ( при знятті двигуна) 

 18. Анонімний коментує:

  Скажіть буд ласка загальну суму замини коробки в спринтера 313

 19. Анонімний коментує:

  Добрий день,підкажіть будь-ласка,час від часу загорається АВС.Якщо зупинитися і вимкнути двигун а потім знову завести не загорається,після проізду 50-60км,загорається знову.Поміняв щітки через місяць те саме,дайте пораду,Дякую

  • admin коментує:

   Який у вас автомобіль? Для того щоб сказати точно пітрібно зробити діагностику. Можуть бути датчики АВС, проводка, сам АВС.

 20. Анонімний коментує:

  В мене спрінтер 2005 рік випуску потрібно заміняти передні колодки, яка загальна сума роботи??? Дякою

 21. Анонімний коментує:

  Добрый вечер. Подскажажите пожалуйста вы занимаетесь удалением сажевого фильтра?Автомобиль Мерседес МЛ-320 2008г.в. А также интересует чип тюнинг двигателя.Если вы занимаетесь выше перечисленным ремонтом,то озвучте пожалуйста стоимость данных работ.

  • admin коментує:

   Сажовий фільтр видалити (300$) 2500 чіпування мотору (250$) 2000 грн. Якщо це робіти одночасно то буде коштувати (450$) 3700 грн 

 22. Анонімний коментує:

  доброго времени суток…. стільки коштуе дагностика авто вито 2005 года

 23. Анонімний коментує:

  добрий день!форсунки 6110701687 на 316 чи є? які (нові чи реставровані)? скільки коштують? чи є на них гарантія? дякую за выдповыдь!!!!!

  • admin коментує:

   На 316 є тільки реставровані форсунки вартість їх 805 грн а  якщо ви повертаєте стару то 600 грн

 24. Анонімний коментує:

  Купив спрінтер 318 коли міняв масло сказали що є в масляному фільтрі маленькі цятки стружки машина свіжа сказали не пережиквати що можливо таке що довго не мінялося масло поміняли масло фільтер. сказали піся того як наїжджу 2 тисячі приїхати провірити ще раз фільтер можливості такої немає тому що закордоном можу я сам відкрутити фільтер подивитись і закрутити на місце тойже самий фільтер тобто не новий і взагалі що ви думаєте поповоду стружки. Дуже дякую часто користуюся послугами вашого СТО.

  • admin коментує:

   Звичайно самі ви можете відкрутити фільтр та перевірити. Якщо є стружка знову то потрібно розбирати мотор. Якщо немає то можите їхати час від часу провіряючи фільтр на наявність стружки.

 25. Анонімний коментує:

  Добрий день в мене ДоДож спрінтер 318 з ранку під машиною є невеликі каплімасла, пропадає масло на гідравліці час відчасу доливаю десь по 50 грам. скажітьбудьласка що може бути і преблизний ремонт скільки буде коштувати На перед дякую.

  • admin коментує:

   Масло підтікати може з сальника гідропідсилювача. Замінюватив такому випадку потрібно сам гідропідсилювач вартвсть робіт по заміні гідропідсилювача приблизно 170 грн. Вартість самого гідропідсилювача потрібно дивитись конкретно по номеру кузова вашого автомобіля адже їх там є декілька варіантів.

 26. Анонімний коментує:

  скільки коштує ремонт (робота) двигуна 2.7cdi??? завчасно дякую!!!

  • admin коментує:

   Сама розборка та зборка двигуна обійдеться 2700 грн а все решта в залежності від стану двигуна.

 27. Анонімний коментує:

  У мене спринтер новий чомусь не заливається соляра заллю 3 бак повний а сам бак порожний що це може бути дякую

 28. Анонімний коментує:

  Добрый день. Мне необходимо изготовить ключ (механическая часть) на Sprinter 2003г. Ключ с блоком открывания дверей. Проводите ли вы такие работы? Спасибо.

  • admin коментує:

   Механічну частину можите зробити в любій мкайстерні яка робить ключі а чіп просто перекласти потрібно. ми невиточуємо ключі.

 29. Анонімний коментує:

  Доброго дня. Скажіть будь ласка . У мене мб віто 111 2006 р.у ньому вже забивався сажовий фільтр ,хоча і заливаю солярку на шел та окко, чи не буде краще з нашою соляркою для форсунок та сажового фільтра,доливати адізол, та як за часто можна заливати адізол. Дуже дякую

  • admin коментує:

   Адізол додавати можна постійно адже основне його призначення це покращення горіння палива, та розщеплення незначної кількості вологи яка попадає через форсунки в мотор з паливом і шкодить форсункам. А на забивання сажового фільтра Адізол невпливає. В нашому паливі в хімічній структурі знаходиться досить велика кількість сірки. Саме вона призгоранні палива і забиває сажовий фільтр.

 30. Анонімний коментує:

  Добрый день.Скажите пожалуйста правда ли что у автомобиля мерседес вито лужённый кузов.И начиная с какого года выпуска они пошли.Спасибо

  • admin коментує:

   Кузов у Vito нелужоний. Тільки з 2007 року почали робити дніще машини лужоним.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.