Питання-відповіді | Ремонт Мерседес, Bosch автосервіс

Питання-відповіді

Питання-відповіді

Залишайте Ваші питання. Менеджери компанії Мак-Авто нададуть змістовну відповідь. Зверніть увагу, що наш сервіс спеціалізується на автомобілях Mercedes та Volkswagen. Всі питання проходять премодерацію, саме тому просимо вас якщо у вас є побажання або негативні враження про нас залишайте їх з можливістю зворотнього звязку (номер телефону). У випадку негативного звернення без можливості зворотнього звязку повідомлення ігнорується.1,241 коментарів

 1. Анонімний коментує:

  скажіть чи можете чіпанути новий мультиван зараз є 180 к.с дві турбіни сільки добавите і шо буде коштувати.Дякую.

  • admin коментує:

   Нажаль на даний момент ми саме вивчаємо такий двигун і зараз такі роботи непроводимо. Надіємося через 3-4 неділі вже зможемо робити такі роботи.

 2. Анонімний коментує:

  скільки коштує зробити мотор має 950тис і бере мосло

  • admin коментує:

   Ремонт мотора в залежності від його стану може обходитись від 1500$ до 4000$ це повністю робота з запчастинами. Точніше можна сказати тільки після розборки та дефектовки самого мотору. Якщо вартість ремонту піднімається надто висока ми радимо купити інший мотор. Проте це все можна обговорювати тільки після дефектовки мотору.

 3. Анонімний коментує:

  Скажіть, будь ласка, Citroen C4 Grand Picasso брав дизельного палива приблизно 5л/100км, а раптово почав брати 10-12л/100км, що сталося? Дуже дякую!

  • admin коментує:

   вибачте будьласка нам але ми спеціалізуємося виключно на моделях Mercedes та Volkswagen. 

 4. Анонімний коментує:

  Добрий вечір, скажіть будь-ласка, скільки буде коштувати заміна чи реставрація (якщо можливо) бендіксу (бо проскакує) у віто 112, 2000 р.в. та підтягнути трос задньої передачі (іноді недовключається). А також коли і як можна у Вас записатися щоб неприїжджати. Заздалегідь Гарно Вам Дякую!!!

  • admin коментує:

   Ремонт Стартера буде коштувати від 80 до 300 гривень в залежності від його поломки + зняття та установка самого стартера. для звязку з нами наберіть майстра прийомщика за тел. 0953243323 або директора 0505413648

 5. Анонімний коментує:

  Доброго дня!Скажіть будь-ласка скільки коштує термостат і його заміна на Sprinter 313 CDI 2005.Дякую!

 6. Анонімний коментує:

  на холостому ході плаваючі обороти двигуна. дана ситуація не є постійною. буваю що нормально, а буває що плавають. в чому причина. авто 2000 року пробіг 240тис.км.

 7. Анонімний коментує:

  Скажіть будь ласка, чи можна записатися на ремонт машини Опель Астра дизель

  • admin коментує:

   Нажаль з Опелем мі ван недопоможемо. Ми спеціалізуємось на ремонті тільки Mercedes та Volkswagen

 8. Анонімний коментує:

  скільки у спрінтера 2007 року турбін 311

  • admin коментує:

   гляньте на мотор він у вас може бути бітурбо, тоді там 2 турбіни , проте рідше 1 турбіна.

 9. Анонімний коментує:

  При заміні свічок накалу,одна закипіла і зламалась – залишилась в середині,що робити?

  • admin коментує:

   Ми спеціалізуємось на ремонті тільки Mercedes та Volkswagen. Проте дана проблема на них також трапляєтся. Варіантів декілька: 1 висверлити її звідтіля проте дану операцію в домашніх умовах проводити нерекомендуємо в зв"язку з тим що дуже великий ризик пошкодити корпус головки та попасти в водяний канал. Частіше всього дана операція проводиться на знятій головці. 2. запшикати рідким ключом та дати поробити двигуну поки від тиску в двигунові невилетить наконечник (при умові що зостався лишень наконечник свічки а не сама свічка. Даний варіант є досить резикованим адже є ймовірність того що свічка може впасти всередину в циліндр та пошкодити його)

 10. Анонімний коментує:

  на двигуні віто115 стояли форсунки 0445110140,якщо замінити на 0445110192 чи потрібна прошивка? чи запуститься двигун? якщо запуститься чи буде працювати нормально?

  • admin коментує:

   Прошивка непотрібно просто в окремих випадках потрібно прописати номер форсунки в комп"ютор. Проте це необов"язково. Якщо це незробити то автомобіль заведеться і буде працювати проте можливе трошки більше споживання палива.

 11. Анонімний коментує:

  ПІДКАЖІТЬ БУДЬЛАСКА В ЧОМУ ПРИЧИНА ВІБРАЦІЇ КУЗОВА І ДВИГУНА В ВІТО110

  • admin коментує:

   Потрібно оглянути авто. Причин може бути декілька: 1 маховик (якщо коробка автомат то гідротрансформатор), 2. розбитий пальчик сателітів або корпус головної пари.

 12. Анонімний коментує:

  Витаю згорелась маслёнка спрнтер 2008г в 215 2,1 проверил масло норма патрубок с права внизу мокрій .Протер зивёл ничого не горит едет нормально ,подскажите откуда взялось масло и чем єто грозит

  • admin коментує:

   Для того щоб сказати чому загорілась лампочка потрібна діагностика. Це може бути якість масла або коротить дсам датчик. Я походження масла на патрубку потрібно бачи ти на якому тоді можна сказати.

 13. Анонімний коментує:

  Коленвал sprinter 2.7 CDI .Не могу наити кто знает подходят от других моделей E ML CLK итд???

  • admin коментує:

   Доброго дня. Наберіть нас на телефон 0509891818 або 0505413648 колінвал є в наявності б\у

 14. Анонімний коментує:

  скільки можна вигнати кВ з віто108сді і чи не змінеться ві цього ресурс двигуна

  • admin коментує:

   З 108 CDI з потужністю 65кВт у вас буде 112 CDI з потужністю 95 кВт. Ресурс двигуна незміниться. Зміниться тільки управляюча програма. 

 15. Анонімний коментує:

  Купив машину Е-211 – 2002р.в. на спідометрі 183000, видає помилку блоку SBS, чи можливо поміняти по гарантії(чув, що Мерседес міняє безкоштовно), якщо так, або ні…. то які умови

  • admin коментує:

   Ми не являємось офіційним Mercedes сервісом тому по гарантії ми неміняємо такі запчастини. Наскільки я володію інформацією то мерседес офіційний дає гарантію на автомобіль 100т. км. або 2 роки. В залежності що біде швидше. Для того щоб сказати вартість ремонту нам потрібно провесті діагностику. Яка вже покаже стан вашого автомобіля та вартість ремонту. Дану помилку соже давати нетільки блок а також і датчик чи просто поганий контакт.

 16. Анонімний коментує:

  скажіть будь-ласка чи можна чіпувати двіжок?і яка ціна?

  • admin коментує:

   На вашому автомобілі практіно все механічне стоіть в управлінні та вприскові тому чіпувати його нажаль неможливо.

 17. Анонімний коментує:

  1)Купив спринтера і побачив вашу наклейку можна якось взнати що робилось в машині?
  2)Дуже потрібна консультація вашого моториста можете дати номер телефону?

  • admin коментує:

   Якщо автомобіль був у нас напротязі цього року то мі можемо сказаті все що робилось на ньому. Для цього потрібен номер кузова (або попередній реєстраційний номер). На рахунок консультації наперіть прийомщика нашого вонив минулому були у нас же мотористами. вони вам все підскажуть 0953243323. 

 18. Анонімний коментує:

  mercedes vito !! як зняти акумулятор??

  • admin коментує:

   Акумулятор знамається через бік сидіння. Спочатку потрібно зняти запобіжники а потім через отвір витягується акумулятор.

 19. Анонімний коментує:

  Доброго вечора Віто 111 2004 року, час від час вибиваэ перша передача, і педаль щеплення вібрує постійно, що може бути?

  • admin коментує:

   Перш за все потрібно зняти коробку та провірити диск корзину та маховик.

 20. Анонімний коментує:

  скажите пожалуйста приблизительную стоимость ремонта или замены кориных вкладышей коленчатого вала?

  • admin коментує:

   На протязі цього року мі вже відмовились відтаких робіт як заміна вкладишів без ремонту всього мотору. Причина в тому що в 90% випадків така заміна закінчується в подальшому ремонтом всього мотору з повторною заміною тих самих вкладішів. Причиною цього є те що про виходу з ладу корінних вкладишів потрібно ремонтувати постель блока, а для цього блок потрібно розібрати. Якщо постель невідремонтувати то вкладиші знову задере. Саме тому таку роботу ми більше невиконуємо. Якщо замінити вкладиші то ви виправите проблему без усунення першопричини її винекнення, що призводить  до повторного винекнення проблеми.

 21. Анонімний коментує:

  скажіть будьласка що робити в 124 мерса запала педаль тормозу і відповідно пропали тормоза

 22. Анонімний коментує:

  Скажить будьласка скільки коштує прошити компютор для збільшення двигуна,і чи взагалі можливо це зробити з 108CDI 2003 року

 23. Анонімний коментує:

  Доброго Вам дня,от така проблемка,після заміни мотора мерседес вито 2.2CDI машина не наберає більше 3000тис.оборотів, загорілась лампочка EDC їздили на діагностику показало що проблема з клапаном ELAB код помилки 1622. машина 2001 року а мотор з машини 2003,як вирішити проблемму

  • Анонімний коментує:

   Потрібно перепрограмування ECU або доустановити датчики яких бракуе.

 24. Анонімний коментує:

  Добрий день!замінили мотор,він відрізняеться від попереднього. Як можна оприділити,скільки кіловат і пробіг мотору. Дякую

 25. Анонімний коментує:

  Мерседес С-180.Викинули каталізатор(був забитий).Поставили резонатор .Сильно гудить.Що робити?

  • admin коментує:

   Щоб забрати звук єдиний спосіб це поставити новий каталізатор (або вварити якийсь глушник від іншого автомобіля).

 26. Анонімний коментує:

  Пропала тяга на віто … після того як стаєш глушиш,знову заводиш вона тягне до 3100оборотів, при нагрузці тоже вибиває… Поміняв Практично все… Турбіна добра
  -Патрубки
  -Форсунки
  -Датчики

  Думаю може бути “Датчик положення педалі екселератора”

  • admin коментує:

   Датчик положення екселератора може бути тільки 1 з проблем. Щоб визначити докладно в чому проблема потрібна діагностика. Адже неодноркатно причиною може бути не одна поломка а декілька. Тому методом перебору всіх причин поочереді може недопомогти. Позвоніть на прийомку і вас запишуть на діагностику тільки тоді ми зможемо встановити що саме призводить до таких проблем.Номер прийомки 095 3243323 Ігор або Володя

 27. Анонімний коментує:

  Рано на холодну двигун працює не равномірно, тахометр піднімається та опускається. Що це таке?? Коли їду чути якийсь цокіт, більше газу звук голосніший!!

  • admin коментує:

   Скоріш за все на вашому автомобілі є вироботка сіда в кожному клапані в наслідок чого втрачається компресія та цокотят компенсатори в звязку з тим що недовкачують масло. В подальшому компресія взагалі пропаде. Для виправлення роботи потрібно замінити сідла клапанів.

 28. Анонімний коментує:

  Добрий день! Mercedes Vito 108 CDI, скажіть будь-ласка скільки буде коштувати заміна прокладки головки блока циліндрів? Дякую!

 29. Анонімний коментує:

  при різкому натискані педалі газу – машина Cprinter 2.2 CDI глохне і засвічує EDC.
  Яка може бути причина?

 30. Анонімний коментує:

  скільки буде коштувати ремонт форсунок до Спрінтера 2,2 CDІ
  прошу надати контактний телефон

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.