Питання-відповіді

Питання-відповіді

Залишайте Ваші питання. Менеджери компанії Мак-Авто нададуть змістовну відповідь. Зверніть увагу, що наш сервіс спеціалізується на автомобілях Mercedes та Volkswagen. Всі питання проходять премодерацію, саме тому просимо вас якщо у вас є побажання або негативні враження про нас залишайте їх з можливістю зворотнього звязку (номер телефону). У випадку негативного звернення без можливості зворотнього звязку повідомлення ігнорується.1,396 коментарів

 1. ігор сказав:

  спрінтер 313 спрінтшіфт 2005р. добрий день, машина їздить на низьких оборотах від 1500 до 2000,2300. шоста передача включається при плавній їзді після 70км.год. були удари на низьких пердачах але після калібрування зникли. підскажіть будь-ласка що треба робити. (боюся убити машину,бо чую що мотор просить більше оборотів)

 2. ігор сказав:

  скажіть будь ласка яке масло заливають у тіптронік спрінтер 411у вас.бо міняв у вас і треба долити а не знаю яке

  • admin сказав:

   Доброго дня, куди саме Ви бажаєте залити масло? В автомат? В КПП TipTron заливається 2 різних мастила. Для надання вичерпної інформації наберіть будь-ласка майстра приймальника, за номером 0953243323

 3. Віталій сказав:

  спрінтер 316 сdi тіптронік з режима автомат перекидає на ручний але незразу

  • admin сказав:

   Доброго вам вечора, є якась помилка по мотору потрібна діагностика, проблема не в типтроніку, типтрон не може зчитати оберти мотора тому перекидає на пучний режим. Можлива проблема з’явилась, якщо ви змінили міст. Дет. Інф. За номером 0509894324

 4. іван сказав:

  доброго дня.допоможіть у вирішенні проблеми.мерседес спрінтер 313 2007р. 2.2. раптово пропала тяга,автомоміль на 1 і до 4 наберає до 2 тис.обертів і не тягне взагалі,шоча стоючи на місці без проблем наберає 3 тис обертів,5 і 6 взагалі максимум 1.5 тис. обертів і швидкість не більше 70 км. зробивши диагностику сказали,що проблема у турбінах і клапану EGR,реставрувавши турбіни і почистивши клапан проблема не зникла.підскажіть будь ласка в чому можлива причина?буду безмежно вдячний!

  • admin сказав:

   Доброго вам дня, ваш автомобіль знаходиться в аварійному режимі,проблему скоріше за все не вирішили з клапаном egr, для того щоб цей клапан не міняти, можна цей клапан виклбчити із програми. І автомобільм запрацює в обично у режимі, дет. Інф за номером 0509894323.

 5. міша сказав:

  добрий день, можливо допоможете в такому питані, форд конект 2005р- з ранку заводиться без проблем але поки ненагрієтьсято доргає прирусі( починаєш іхати а нею дьоргає) в чому може бути проблема???

  • admin сказав:

   Доброго дня, можлива проблема в форсунках, проводці, потрібна діагностика для детальнішоі відповіді

 6. Максим сказав:

  Доброго дня . Чи можна у вас поміняти підшипник вторічного вала Фольксваген крафтер? Скільки це коштує? 2007р мотор 2.5 100kw

 7. володя сказав:

  провалюється педаль щепленя спрінтер 313

  • admin сказав:

   Доброго дня, проблема з тормозними дисками (тонкі) або з супортом, потрібно бачити автомобіль

 8. igor сказав:

  доброго дня спрінтер 213 2005р.в міст 41:11 115kB (чіпований у вас) машина возить 2300 2800 кг. вибрація при різкому газі (нагрузці) тільки на 4 5 передачі при плавному натискані вібрації немає їджу десь так вже пів року від тоді вібрація посилилась що це може бути у чому причина підкажіть будласка! ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДЯКУЮ!!!

  • admin сказав:

   Доброго вам дня, проблема скоріше за все з маховиком або з карданом, підвісними, христовинами, для чіткої відповіді потрібно бачити автомобіль.

 9. Віталій сказав:

  Доброго дня.У головці блока є виробітка посадочних місць насос форсунок.Чи можна у вас рішити дану проблему.Volkswagen Caddi 2.0sdi 2006р.Дякую

  • admin сказав:

   Доброго вам дня, так авжеж можна, для запису вашого автомобіля вам потрібно звернутись за номером 0953243323 – Майстер приймальник. Чудового вам дня =)

 10. Віталій сказав:

  Доброго дня. Ви виконуєте даний вид робіт http://www.kovsh.com/news_sto/idnews/13 ?

 11. Павло сказав:

  Скажіть будьласка VITO 110CDI Є вібрація на руль (Поміняв Демпфер +к-кт щеплення+вижимний+ліву подушку КПП+задню подушку,шків генератора добрий….) І ще збільшився розхід нема доброї тяги,і педаль гальм стала твердіша (погані тормоза) на трасі деколи пробиває і гальмує добре… Що це може бути ???? Чи можите вирішити цю проблему.ДЯКУЮ………

  • admin сказав:

   Доброго вам дня, потрібна діагностика автомобіля, для чіткої відповіді, зверніться будь ласка за нмоером 0953243323.

 12. Андрій сказав:

  Добрий вечер, підскажіть будь-ласка причину: МБ Віто 638 108 ЦДІ 2002 р.в. чипований під 110, автомобіль сильно дьоргало при трогані з місця та під час їзди при переключані передач, замінив корзину з диском щеплення на нові, нічого не помінялось, зараз замінив демпфер на б/у але кращого стану та з меншим пробігом, після заміни щеплення стало надто тугим, а при їзді буксує щеплення як будто на автоматі обороти 4000 а автомобіль на місці, що можна зробити підскажіть будь-ласка. Гарно дякую….

 13. Артем сказав:

  Доброго дня. Вито 638 2002, чи проводити ремонт, регуліровку бокової роздвіжної двері?

 14. ВАСИЛЬ сказав:

  ПІДКАЖІТЬ БУДЛАСКА ВІТО 108 ПРОСТИЙ ДІЗЕЛЬ БЕЗ ТУРБІНИ ТЕМПЕРАТУРА ДВИГУНА ЯК ЛІТОМ ТАК І ЗИМОЮ НАГРІВАЄТЬСЯ 50 -60 ГАДУСІВ ЦЕ НОРМАЛЬНО

  • admin сказав:

   Доброго вам дня, робоча температура вашого автомобіля повинна бути 80* можлива проблема у термостаті.

 15. Андрій сказав:

  Доброго дня. При заведеному моторі на нейтральній передачі відчутний шум, при нажатті педалі щеплення шум збільшується і пропадає коли педаль щеплення вижата до кінця. Що це може бути? Машина Mercedes Sprinter 311 CDI.

  • admin сказав:

   Доброго вам дня, можливо демферний маховик, потрібна присутність автомобіля.

 16. Анонімний сказав:

  дороможіть.замітив чорний дим з вихлопної.на сто комп.каже що все добре і нема несправностей.тепер пишу що провіряв.клапан рог працюе.мітки грм.віставлені добре.провіряв форсунки на обрат в всіх шпріцах однакова кількісь палива.воздухомір брав з робочої машини змін нема.фільтра нові.викинув каталізатор.машина тягу має.заводиться добре.а саме головне що диму більше коли їду на 2 передачі і скину педаль газу і тоді чучуть натисну на педаль йде чорний дим вихлопом а потім його нема.получаеться що не при нагрузці а просто коли газ скидаеш.допоможіть будь ласка.

  • admin сказав:

   доброго вам дня, уточніть будь ласка марку автомобіля, або зверніться за нмоером тел. 0953243323. потрібна діагностика.

 17. Анонімний сказав:

  Доброї ночі
  МЕРСЕДЕС ВІТО 112 2000 Р.В
  1 При запуску автомобіля стартер спочатку схвачує потім іде в холосту і щрось хрустить.
  2 Після заводки авто з накату авто постояло заведене 5 хв і вигнало трохи масла,капає в районі корбки,до цього ніяких підтьоків масла не бачив.

  • admin сказав:

   1. Зробіть кап ремонт генератора по ознакам непрацює втягуюче реле
   2. Потрібна діагностика та провірка двигуна можливо співпала ще якась поломка, що вигнало масло.

 18. Анонімний сказав:

  скажіть будласка що може бути в мокру погоду з машиною все гаразд, от тільки сонце або сухіша погода машина стає тупою, і незапускається турбіна,ще гріяться датчик а0005450427 що стоїть над стабілізатором

  • admin сказав:

   В більшості випадків такі проблеми виникають при поганому контакті маси. Зробіть діагностику та перевірьте проводку.

  • admin сказав:

   Доброго вам дня, уточніть будь ласка марку автомобіля, якщо це 638 віто, тоді можлива проблема з клапаном включення турбіни який стоїть на стабілізаторі, також потрібно уважно перевірити вакуумні трубки.

 19. Анонімний сказав:

  яке масло заливати в коробку рено кенго 2004 року випуску?

  • admin сказав:

   Уточніть будь ласка яка коробка АКПП чи МКПП. А також який об”єм двигуна та привід повний чи перед тільки?

 20. Анонімний сказав:

  sprinter 311 cdi 2004р
  пускає чорний дим як наступаєш на газ.
  бачу багато спрінтерів тоже димить яка причина?

 21. Анонімний сказав:

  незачний стук МКПП спінтер 313 903 2005 р.в. пробіг 530 тис . Замінено к-т зчеплення (демпферний маховик фередо корзина виимний підшипник)на 490 тис пробігу .Чи варто міняти масло в МКПП і яке масло рекомендовано.

 22. Анонімний сказав:

  Пiдкажiть будь-ласка сринтер 213 чипований 2005р. чи можна заливати масло в двигун rymco europa ss 10w-40 якщо нi? що порекомендуэте. ДЯКУЮ…

 23. Анонімний сказав:

  Добрий вечір,підкажіть в чому справа,у мене спринтер 316CDI.почав грітись,температура доходить до 98 градусів,переважно коли машина гружена,і яка критична температура для двигуна спринтера.Дякую.

  • admin сказав:

   Температура повинна бути 87 градусів. Промийте радіатор можливо він забитий.

 24. Анонімний сказав:

  здраствуйте у мене 311 СDI sprinter 2004 і димить чорним димом що таке?

 25. Анонімний сказав:

  не працює печка нп 1,2,3 положенні а 4 працює! VW Caddy 2005р. 2.0 SDI
  Що могло статись?

 26. Анонімний сказав:

  Доброго дня.

  Вчора був сильний дощ, приїхавши до дому помітив дивне жужання з лівого боку(коли стоїш перед авто) між фарою і радіатором , сам звук схожий на пробите мокре колесо, або закорожування продки.
  Думав проводка змокла, знімав клеми з абк, все одно звук не зникає.
  Зникає тільки пілся зупинення двигуна, через 5хв. Але при повторному заведенні і вимкненні двигуна, звук знову з”являється і зникає через 5 хв.
  В чому може бути проблема, що скажете, порадите ?

 27. Анонімний сказав:

  Доброго дня! Таке питання, після пуску двигуна десь хвилину світить лампочка передпускового підігріву, потім гасне, а через 15км їзди загораєтья ASR і вже не гасне і так постійно, VITO 111/639/2003р. Гарно дякую!

  • admin сказав:

   Лампочка (предпускового нагріву) горить після запуску двигуна в тому випадку коли згоріла свічка накалу. а лампочка ASR для опреділення причини її загорання потрібно робити діагностику.Для запису на діагностику наберіть 0953243323 (майстер приймальник) або залиште ваші дані в розділі запис на ремонт. Наші працівники з вами зв’яжуться.

 28. Анонімний сказав:

  віто коли заглушиш гарячим не заводиться , коли охолоне зразу заводиться

  • admin сказав:

   Уточніть дані вашого автомобіля? TDI чи CDI, рік? Можите набрати на телефон 0505413648 Андрій або 0509891818 Дмитро ми постараємось надати вам вичерпну інформацію.

 29. Анонімний сказав:

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка в чому може бути проблема, коли вивертаєш руль чомусь дуже скрипить? Але не завжди. Віто 111 639 2003р

  • admin сказав:

   При виверненні руля скрип можуть давати сайленблоки. Проте потрібно провіряти для точного опреділення.

 30. Анонімний сказав:

  Скажіть буть-ласка чи підійдуть на віто 108 сді 613 форсунки та чи не збільшеться розхід топлива дякую

  • admin сказав:

   Для правельного опреділення номера форсунки, потрібно знати VIN код автомобіля. Якщо питання ще для вас актуальне, наберіть мене 0505413648 Андрй або 0505495119 Віталій. Ми підберем номер, та точно вам дамо відповідь.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.