Питання-відповіді

Питання-відповіді

Залишайте Ваші питання. Менеджери компанії Мак-Авто нададуть змістовну відповідь. Зверніть увагу, що наш сервіс спеціалізується на автомобілях Mercedes та Volkswagen. Всі питання проходять премодерацію, саме тому просимо вас якщо у вас є побажання або негативні враження про нас залишайте їх з можливістю зворотнього звязку (номер телефону). У випадку негативного звернення без можливості зворотнього звязку повідомлення ігнорується.1,396 коментарів

 1. Анонімний сказав:

  Доброго дня, Що може бути, коли мотор нагрівається більше 80гр, загорається лампочка масла, поміняв масло, є те саме…?

  • admin сказав:

   Перш за все провірьте тиск масла механічним датчиком. Скоріш за все у вас масляний насос недокачує тиск масла в моторі. При холодному моторі масло має більшу густину, а коли масло нагріваеться воно стає рідшим, в цей момент масляній насос може ненакачувати тиск масла, в звязку з вироботкою всередині насоса.

  • Юра сказав:

   Скажі будь ласка що може бути коли пішов дим з під переднього правого колеса і перестав і почало щось гудіти???мерседес 210(2001р)

   • admin сказав:

    Доброго дня.
    Перегрли тормозний диск попала на нього вода він деформувався відповідно може гудіти.
    Необхідно візуально побачити.

  • Вітя сказав:

   Доброго дня! Машина Мерседес- Віто 111. Підкажіть будь-ласка, що може таке бути коли заводиш машину обороти холостого ходу 800, а коли проїдусь і скидаю обороти десь 900 а то 1000?

 2. Анонімний сказав:

  Спрінтер 316 CDI, 2002 р. Вкажіть, будь-ласка, ціну на підшипник хвостовика, сальник, гайку і роботу.

  • admin сказав:

   Добрий день. Ремонт моста вартує 455 грн. Запасні частини 2 підшипника, сальник, гайка при потребі гофра, та 2 літра масла вартує 1451 грн

 3. Анонімний сказав:

  Доброго дня, почала диміти чорним димом машина і пропадає тяга., не великий підйом на дорозі треба брати з розгону бо не виїду. Що порадите? Можливо це форсунка? Сергій.

 4. Анонімний сказав:

  Христос Воскрес. На вашому сервеси возможно купля и установка климатконтроля на МБ 313cdi грузовой 2008 год общая стоимость +.- точно заране благадарен

 5. Анонімний сказав:

  Поміняв топливний фільтер пропала тяга.З няли топливний фільтер долили трохи масла тяга появилася що може бути

 6. Анонімний сказав:

  Скажіть, яка робоча температура двигуна мерседес віто?

  • admin сказав:

   Робоча температура у дизельних двигунів коливається в залежності від термостата яких поставлено на автомобіль. Вона може бути 85- 92 о.

 7. Анонімний сказав:

  Чи може таке бути що після 120 км вигонить антіфріз в мерседесі спрінтер

 8. Анонімний сказав:

  у мене 316 спрінтер.яка ціна прошивки на 180 і 200к.с .підкажіть ще на скільки приблизно зменшуеться ресурс мотора. наперед вдяний

 9. Анонімний сказав:

  Скажите вы устанавливаете стеклоподемник на Мерседес-вито?

  • admin сказав:

   Так ми встановлюємо стіклопідйомники. Якщо у вас є свої то по проведенню робіт зверніться до майстра прийомника для заапису на ремонт (м.т. 0953243323 Володя або Ігор). В разі потреби придбання нових стіклопідйомників зв"яжіться з менеджером по закупках для уточнення наявності або замовлення (0505495119 Віталій).

 10. Анонімний сказав:

  проблеми які можуть бути при загорянні значка мотора у мерседес віто 111

  • admin сказав:

      У вас загорілась лампочка яка називається check engine. Причина може бути досить різноманітна від форсунок до самої електроніки управління топливної системи та мотора. Тому для визначення проблеми потрібно провести повну електронну діагностику та визначити точну проблему. Попередньо, в даних автомобілях частіше всього – це було залите погане паливо.

 11. Анонімний сказав:

  Доброго вечора. підскажіть вартість по ремонту приборів датчиків тахометра і спідометра, і якщо можливо вартість діагностики авто. наперед гарно вдячний!!!

  • admin сказав:

   Датчики  тахометра та спідометра неремонтуються (в крайньому випадку ми їх неремонтуємо). Вони є у нас в наявності вартість в оригінальному виконанні, в залежності від типу датчика коливається від  900 до 1300 (ціни вказані приблизно і їх потрібно уточнювати на кожний автомобіль). Вартість електронної діагностики автомобіля 70 грн.

 12. Анонімний сказав:

  Доброго дня, така проблема – при русі авто загоряеться EDC і авто глохне.Діагностика показала заміну клапана – регулятора тиску в паливній рейці. Після заміни(на новий) відразу покращилася тяга авто, проблема ніби зникла. Проте через 10-15 тис.км. проблема знову себе проявила. Трапляеться рідко. Діагностика форсунок всі в нормі (в межах – -0.5 – -1.0 правда в першому циліндрі показує – -1.5 ( майстер говорить, що це йще не критично). Порадьте, як вирішити дану проблему?

  • admin сказав:

       У вашому випадку майстер, який ремонтував ваше авто, зремонтував лишень наслідок поломки, причину цієї поломки він невиправив. Саме тому періодично у вас виникає така проблема. Причина виходу з строю клапана -регулятора (Редукційний клапан) погане паливо, тому при його заміні обов"язково потрібно провірити всю систему подачі палива, а також зняти та почисити паливний бак. Якщо проблема повторюється то ймовірно що в баку є бруд та вода які потрапляють в систему і виводять її з ладу.

 13. Анонімний сказав:

  Скажите вы устанавляиваете автолюки на спринтера?

  • admin сказав:

   Доброго дня, нажаль ми ненадаєм такої послугим можем тільки підсказати до кого можна звернутись детальніша інформація за тел. +380509891818 Дмитро Георгієвич. З повагою Бош Сервіс Мак-Авто.

 14. Анонімний сказав:

  Здравствуйте! Скажите пожалуйста как часто в км должна проходить регенерация Сажевого Фильтра?

  • admin сказав:

   Доброго дня, чистка фільтра залежить від якісті палива та ізносу самого сажевого фільтра,  тобто чим гірше паливо чим більший ізнос фільтра тим частіше включається "регенерация" сажевого фільтра. З часом це призведе до заміни сажевого фільтра. Детальнішу інформацію вам можуть надати за телефоном +380509891818 Дмитро Георгієвич. З повагою Бош-Сервіс Мак-Авто.

 15. Анонімний сказав:

  Доброго дня вам шановні працівники сервісу!! хотів поцікавитись в яку ціну обійдеться стіклопадйомникі, кондиціонер на мерседес віто,чищеня форсунок !!!!!!?? розказували друзі що у вас можна прошити мотор і від цього збільшується потужність мотора і зменшується росхід топлива?? якщо таке можливо укажіть ціну кожного питання!! мерседес віто 2000р 110 цді!! наперед щиро дякую!

 16. Анонімний сказав:

  при повороте ключа зажигания высвечивается только srs, и больше ничего. двигатель не заводится. эта проблема появляется время от времени. подскажите в чем может быть причина.

  • admin сказав:

   У вашому випадку може бути 2 варіанти проблеми проте діагностика може точніша показати їх:

   1) Проблеми з самим ключем запалення.

   2) Проблема з замком

   Дані проблеми ми можемо відремонтувати.

 17. Анонімний сказав:

  Здравствуйте у меня 124 мерс 92 г,2.6 бензин,заплавал холостой ход,проверили датчик холостого-исправен,выяснили не работает датчик полож.дросельной заслонки,сам датчик не продали пришлось брать инж.в сборе,сейчас машина резвая,живая,заводится в любую погоду,но 1-2 раза в день на светофоре обороты падают до 5 или до нуля,можна даже заглохнуть в неподходящий момент,мастер сказал что машина долго ездила на ошибках и через 2-3 недели после рем.ошибки сотрутся сами тоесть комп.обнулится,ето правда?Много о Вас слышал хочу всьоравно для себя диагностировать машину,а дальше в зависимости от надобности ремонта.Скажите сколько стоит такая диагностика (надеюсь етим обойдется)и как к Вам записаться,в контакте только один телеф.Я из Кам-Подольского.Заранее спасибо.

 18. Анонімний сказав:

  купил 316 спринтер,5-10 секунд нужно крутить стартером чтобы завести машишу на холодную. машина2004г.в после прогрева заводится легче,но тоже долго3-4секунды. вторая прблема не довлючается 1 передача,слышно жужжание,не всегда ,но бывает. В чём причины неполадок? и какая примерно стоимость ремонта тел. 0972207607-пожалуйста перезвонеите,если что то серьёзное. заранее благодарен.

  • admin сказав:

   Для того щоб відповісти вам більш конкретно та точно потріббно провести повну комп’юторну діагностику автомобіля. По тому як ви описали характер поломки можемо сказати що у вашому автомобілі форсунки перепускають топливо в обратку.

   По другій поломці є 2 варіанти:

   1) у самій коробці нерівномірно зносився снхрон

   2) розтягнулись троси від куліси переключення передач що в подальшій експлуатаці може призвести до 1варіанту..

 19. Анонімний сказав:

  Скажіть будь-ласка,скільки коштує чистка турбіни MB sprinter 313 CDI 2005?Дякую!

  • admin сказав:

   Ми проводимо чистку на турбіні тільки направляючого механізму. Вартість коливається від 500-800 грн та зняття турбіни 160-200 грн. (Плюс можуть бути непередбачувані роботи у випадках коли болти якими прикручена турбіна ломаються при відкручуванні турбіни)

 20. Анонімний сказав:

  ремонт головки блока циліндрів ви проводите? автівка знаходиться у місті львів. та яка ціна?

  • admin сказав:

        Ми проводимо ремонт головки блока.дана прцедура займає приблизно від половини до цілого дня в залежності від стану самої головки блока. По вартості 600 грн зняття самої головки за виключенням 316 Sprinter (1000грн),  в зв’язку  з  там  що  там потрібно  знімати мотор. Розборка  та зборка головки блока 200грн провірка на  герметичність  100грн., та  миття  головки блока 70 грн. Подальший ремонт, якщо він потрібен коливаэться від приблизно 500 грн до 3500 грн. У випадку коли ремонт неможливо проводити ми можемо запропонувати вам б\у або нову головку.

 21. Анонімний сказав:

  установка круиз контроля на спринтер 316 автомат проводится у вас?

  • admin сказав:

   Встановлення круїз контроля на 316Srinter займає приблизно 30-60 хв. Вартість роботи приблизно 400 грн вона може змінюватись + – в залежності від автомобіля та певних моментів встановлення. Сам датчик круїз контроля вартує 1790 грн.

 22. Анонімний сказав:

  скоко будет стоит поставить на спринтера пневмо подушка

  • admin сказав:

    На Sprinter пневмоподушки ставять дуже рідко, тому сказаи однозначну ціну на саму подушку важко, для цьотопотрібний номер кузова вашого автомобіля Sprinter, щоб визначити яка саме подушка була встановлена на вашому автомобілі заводом виробником. По роботі, це буде коштувати 80-100 грн. ( у випадку якщо у вас було встановлено незаводом пневмоподушку ми нерадимо їх ставити в звязку з тим , що вони часто рвуться). Для більш точних цін звяжіться з нами по телефону, або залишіть свій номер телефону ми подзвонимо вам.

 23. Анонімний сказав:

  Доброе вам время суток.Розпишите пожалуйста стоимость устоновки круиз контроля,тахографа,автономки,ел.стеклоподемники и ел.привод зеркал с подогревом имеется ввиду все это покупая у вас и с учетом проведенных работ(Mercedes Sprinter 316 CDI Maxi)2005г.в

 24. Анонімний сказав:

  добрий день.у мене два спрінтера 211 редуктор 41\11 і 316 редуктор 37\9. в 316 на чолку 903 351 00 05.чи можна поміняти редуктори місцями без полуосій і чи вони після цього не загудять. мости міняти не хочу бо в 211 нема АВS.якщо можна то яка ціна

  • admin сказав:

   Якщо у вас на спрінтері коробка не автомат то поміняти їх місцями можна вартість заміни моста 160грн плюс за кожну піввісь 80 грн. Якщо непотрібно більше нічого робити то ціна незміниться.

 25. Анонімний сказав:

  Добрий день.Скажіть будь ласка чому відбувається детонація в салоні vito 2005.111
  Скільки приблизно буде коштувати ремонт ?

  • admin сказав:

   Детонація автомобіля може бути при різних обставинах. Проте найпоширеніша це погана робота форсунок. Наша поада зробіть діагностику автомобіля та спробуйте спочатку до солярки добавляти Адізол. Він придназначений для покращення роботи форсунок да покращення спалювання палива, а також вінмає властивості очищення форсунок.

 26. Анонімний сказав:

  компютор видає помилку 01268 – дозатор паливного насоса(неверний сигнал), плавають холості обороти, глохне, пропадає тяга, але незавжди, деколи все добре. Ви ремонтуєте таке? вартість від і до? чи потрібно міняти дозатор, якщо так то яка ціна? дякую

 27. Анонімний сказав:

  добрый день возможно ли на вашем автосервисе удалить сажевый фильтр физически и програмно спринтер 315 2007г.евро 4.пока проблем нет но советуют удалить может вы посоветуете что то

  • admin сказав:

   Видалити сажовий фільтр можливо. У нас цу буде коштувати приблизно 3200 гривень. Проте можно попробувати його прочистити. Ми радимо видалення сажового фільтра тільки тоді коли ви будете їхати на цьому автомобілі на території України. Якщо ви їдете за кордон то ми нерадимо цього робити в звязку з тим що там можуть провірити автомобіль на СО і заставити заїхати на дилерську станцію, де виявлять втручання в вихлопну систему, Що приведе до накладення на вас досить значного штрафу. Тому вам потрібно вирішувати самому чи варто робити дану процедуру. Якщо ваш фільтр не сильно забитий то можно попробувати його прочистити, в іншому випадку його заміна. (Це при умові що ви їдете ним закордон.) Звертайтесь допоможемо у любому випдку.

 28. Анонімний сказав:

  Добрий день. На мерседесі w211 cdi220 (A005 431 06 120 або 0 265 250 066) полетів SBC. Скільки буде коштувати сама запчастина і робота. Наперед, Дякую)

 29. Анонімний сказав:

  Переводите ли вы автомобили с Евро4 на Евро3. В частности идет речь об автомобиле – MB Sprinter 906, 318, 2006 года выпуска.

  • admin сказав:

   Так ми перешиваем компютор автомобілів у яких заводські установки встановлені на топливо стандарту Евро4 на Евро3. Дана процедура займає від 1 до 3 днів в залежності від автомобіля та типу двигуна який встановлений. вартість всередньому складає 2400 грн.

    

 30. Анонімний сказав:

  Доброго дня.Пишу стисло. MB 316 cdi.Замінив всі підшипники,задню частину корпусу коробки за рекомендацією Дмитра Григоровича(шефа)робота коробки нормалізувалась.Через рік,тобто зараз починаю рух нормально,через 10-15 хвилин вибиває передачу на "N"або на"F" далі вибиває вище другої передачі,тобто їхати можна найвище на другій.Таке враження що після розігріву вибиває.Діагностика вимагала заміни блоку керування коробкою,замінив.Після 10-15хв.пробного заїзду вибило передачу,тобто це нічого не дало. Велике прохання:-може ви із вашим досвідом дасте якісь пояснення,або рекомендації.Не можу збагнути,що не так.Адже все поміняно тай пробіг 300т.км не є граничним. Буду вдячний за відповідь. Богдан,м.Львів. Дякую.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.