Перший серійний електромобіль -

Перший серійний електромобіль

World Thorium Fuel Concept Cadilac 2
Перше ядерне авто
08.11.2011

Перший серійний електромобіль

mercedes-benz_electric_van_vito_electric_e-cell

Перший в світі малотоннажний автомобіль який вироблений в серійному виробництві – це Mercedes-Benz Vito E-CELL повністю на електричні тязі. Після успішного випробування Merceds-Benz Vito E-CELL в Густонаселених містах Германії (Штутгарт та Берлін), Vito E-CELL буде проходити випробовування в Іспанії. Перші 5 автомобілів були передані клієнту – мережі супермаркетів Eroski в Басконії. Таким чином Басконія – не тільки є регіоном виробництва, а і місцем випробовування Mercedes-Benz Vito E-CELL. Найближчим часом Vito E-CELL будуть передані і в інші велики міста Європи для тестування.

     Mercedes-Benz Vito E-CELL перший малотоннажний автомобіль, який серійно випускається.

По результатам постійного консультування з клієнтами спеціалісти Mercedes-Benz врахували всі вимоги які були заявлені до малотоннажного автомобіля на електричній тязі Vito E-CELL при корисній загрузці в 900 кг. Vito E-CELL бере на себе всі функції які виконують автомобілі даного класу

      Акумуляторні батареї ергономічно розміщені під вантажним відсіком автомобіля. Вони представляють з себе новітні розробки літій-іонних батарей, які мають велику потужність та можливість працювати при великій напрузі. Загальній об`єм їх складає 36 кВт\год. Цього вистачає для подолання 130 км., що є достатнім для того, щоб задовільнити середньо статистичного клієнта малотоннажного автомобіля у яких середній пробіг складає 50 – 80 км.
Електричний двигун автомобіля Vito E-CELL маэ потужність у 60 кВт, при цьому максимальне значення крутячого моменту складає 280 Hm. Оскільки в електричних моторах повний крутячий момент досягається одразу після початку руху автомобіля, Vito E-CELL може похвастатись показниками динаміки на рівні самих новітніх дизельних двигунів. Швидкість Vito E-CELL враховуючи його призначення обмежена 80 км\год.Комментарии закрыты.