Перше ядерне авто -
mercedes-benz_electric_van_vito_electric_e-cell
Перший серійний електромобіль
25.08.2011
116046996738
100 років виробництва генераторів Bosch
25.05.2013

Перше ядерне авто

World Thorium Fuel Concept Cadilac 2

Американський дослідник розробляє вічний двигун, з яким автомобілям непотрібна буде дозаправка.
В 2009 р. компанія Cadillac представила досить незвичайний концепт автомобіля, який працює не на бензині і не на електричній тязі, а на енергії яка виробляється в ході ядерної реакції. В даному концепті були встановлені ячейки з торієм, але при цьому в сам ядерний реактор відсутній
До появи таких машин на дорогах світу ще досить  далеко,  проте дослідник   Чарльз Стівенс (Charles Stevens), науковий дослідник  американської   компанії  Laser Power  Systems,  рахує,  що ера ядерних   автомобілів   настане  набагато  раніше  ніж ми  собі уявляємо.  Стівенс  вже   працює   над створенням прототипу автомобіля, який працює на торієві, але який використовує принципово інший метод отримання енергії у  порівнянні  з  тією що   біла використана у концепті від Сadillac. В проекті ученого фігурує лазер високої ефективності MaxFelaser, який сам по собі працює на цій ж реактивній речовині.

         Відповідно до статті,  яка  опублікована  Чарльзом Стівенсом  в  одному  з  наукових журналів, промінь лазера MaxFelaser Перетворює воду в пар, який, в свою чергу примушує обертатись турбіни. Під час обертання вони виробляють електроенергію. Вся ця система може виробляти 250 кВт енергії, що еквівалентно 355к.с. При всьому цьому маса системи складає  біля 227 кг. і може вміститись під капотом автомобіля.
Компанія  Laser Power Systems,  підраховує  що,  в  даному  автомобілі  один  грам  торія може замінити 7500  літрів бензину з високим октановим числом, що дозволило б проїхати навколо Землі два  рази  по  Екватору. При  масовому  добуванню  (недавно  його  було знайдено на Півночі Індії в великій кількості), торій буде коштувати значно дешевше урану.
Багато  учених-ядерників  вважають,  що  торій  –  це  набагато   якісніше  джерело  енергії  в порівнянні з ураном. При цьому  він менш радіоактивний елемент, а його родовища більш багаті та зустрічаються набагато частіше. На  даний  момент торій  проходить випробування в Китаї в якості потенційного палива для ядерних реакторів.
На даний момент вчений не представив ніяких фотографій або результатів своїх досліджень. Його лазер MaxFelaser  був  сконструйований  в  1985 році, і зараз він працює над його з`єднанням модифікованою турбіною Тесла  та  генератором  власного  виробництва. Чарльз Стівенс на даний момент не оголосив дату на яку він планує  завершити свої роботи над першим прототипом. Якщо брати до уваго різні повідомлення,  які  вчений  залишає на різних наукових форумах в глобальній мережі,  то  він  рекламує  свій  винахід  вже  на  протязі  значного  відрізку  часу.  При  цьому  він стверджує, що незабаром світові виробники автомобілів можуть перейти на використання торію на протязі двух років.
Технологія яку розробили в Laser Power Systes, не тільки на бумазі , а вже реально працює.

        На даному етапі залишилось тльки створити безпечний автомобільний двигун та провести успішні  випробовування.  Єдине  питання  в  тому  чи  не закриють  даний  проект  на даній стадії автовиробники та нафтові магнати.Комментарии закрыты.