Комп'ютерна діагностика

Комп’ютерна діагностика Мерседес

Автомобілі марки Мерседес, не дивлячись на свою багаторічну історію, зовсім не збираються залишати вітрини автосалонів, поступаючись місцем більш сучасним моделям. Тим більше, що за технічним оснащенням вони нічим не поступаються і при цьому вони особливо цінні своїм презентабельним і вишуканим виглядом як зовні, так і всередині. Так, сьогодні у зв’язку з постійно зростаючими вимогами до комфорту водія і пасажирів, автомобілі оснащуються все більшим числом всіляких електронних блоків управління. А, як відомо, будь-яка електроніка рано чи пізно ламається. Тому клієнти нашої фірми все частіше віддають перевагу такій послузі як діагностика авто.

В автомобілі Мерседес електронні датчики і блоки щільно інтегровані в системи керування автомобілем і головним чином впливають на його функціонування. Як неприємно, коли що-небудь з цього ламається в дорозі, на шляху до роботи, коли будь-яка затримка може завершитися штрафом за запізнення або посеред довгоочікуваної подорожі, коли просто не хотілося б затьмарювати поїздку негативними спогадами. Запобігти такому неприємному розвитку подій допоможе Вам комп’ютерна діагностика авто в Чернівцях. Це послуга, яка виявляє відхилення в роботі приладів і ми готові надати її Вам за найвигіднішими цінами.

Звичайно ж повна автомобільна діагностика допоможе максимально убезпечити себе. Але, якщо ви все ж впевнені у своєму авто, то можливо вас цілком задовольнить і звичайна діагностика двигуна, тільки в тих елементах, які викликають найбільші підозри “на поломку”.

Компьютерная диагностика Bosch

Автомобільна діагностика дає можливість не тільки провести перевірку блоків, але й зчитувати значення всіх основних вузлів автомобіля. Діагностика автомобіля дозволяє перевірити величину частоти обертання колінвалу, положення дросельної заслінки, витрат палива, величини показань всіх датчиків, керуючих двигуном, а також максимально точно виявити можливі проблемні зони в блоках автомобіля.

Комп’ютерна діагностика авто включає в себе такі процедури як:

  • перевірка усіх блоків управління двигуном;
  • діагностика паливної системи;
  • перевірка центрального блоку управління;
  • діагностика електронної частини АКПП;
  • перевірка блоків управління дверей;
  • діагностика гальмівної системи;
  • перевірка системи ABS.

Наші фахівці багато років займаються обслуговуванням автомобілів будь-яких класів та усуненням всіх існуючих проблем і неполадок. Довірте свій автомобіль професіоналам! З нами у вас не виникне ніяких труднощів з діагностикою на Бош сервісі, а діагностика і ремонт двигуна будуть виконані у найкоротші терміни. Нам довіряють тому, що ми кращі і ми працюємо вже 16 років на ринку СТО послуг.